line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

З робочим візитом в районі побував Пляка Сергій Михайлович, заступник начальника служби автомобільних доріг у Харківській області

4З метою ознайомлення із ходом проведення ремонтних робіт на автошляхах, а також якістю їх виконання в Балаклійському районі з робочим візитом побував Пляка Сергій Михайлович, заступник начальника служби автомобільних доріг у Харківській області.

 

 

   Під час свого візиту Сергій Михайлович оглянув автошляхи на яких виконано ремонтні роботи, а також поспілкувався із головою райдержадміністрації Степаном Масельським та керівництвом філії “Балаклійський райавтодор”.

    В своїй доповіді очільник району розповів про обсяги виконаних робіт, окреслив плани на майбутнє. Запевнив, що взаєморозуміння між районною владою та керівництвом райавтодору є. Завжди, в разі потреби намагаємось їм надати необхідну допомогу, а також попросив сприяння керівництва Служби автомобільних доріг у виділенні додаткових людських, технічних та матеріальних ресурсів для виконання поставлених завдань у визначені терміни.

123


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal