line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов з робочою поїздкою побував у Балаклійському районі

10Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов спільно з головою районної державної адміністрації Степаном Масельським та головою районної ради Олександром Літвіновим оглянули соціальні установи та поспілкувалися з представниками територіальної громади Борщівської сільської ради, Мета такого візиту, відзначив очільник облради Сергій Чернов, побачити, як освоюються кошти, які виділялися в рамках реалізації міні-проекту переможця конкурсу “Разом в майбутнє” та визначити пріоритетні проблеми району.

 

   Перебуваючи на Балаклійщині керівник обласної ради ознайомився із ходом проведення робіт із благоустрою, які ведуться на території Борщівської сільської ради, ремонтом об’єктів соціальної сфери, таких як Борщівський навчально-виховний комплекс де за рахунок коштів виділених в рамках обласного конкурсу “Разом в майбутнє” здійснюється капітальний ремонт системи опалення, а також оглянув нещодавно відкритий дитячий ігровий майданчик і візитівку села під назвою “Лелека” де роботи наразі ще тривають.

9Представляючи весь потенціал, що є в цій територіальній громаді голова районної державної адміністрації Степан Масельський зазначив:

  “З чого складається Україна, область чи район? Безумовно, все починається з села, і якщо ми зробимо всі належні умови для проживання людей, отримання якісної освіти, розвитку культури, тільки тоді майбутнє у нас, і в цілому в нашої держави є. Яскравим прикладом сьогодні є село Борщівка, де відповідально працюють сільський голова, керівник одного з найкращих сільгосппідприємств району і головна цінність для кожного з них – це люди, які проживають на території сільської ради. Районна влада завжди намагається йти на зустріч ініціативним людям. Адже людей потрібно організовувати, щоб вони намагалися жити в кращих умовах, тому зараз районна влада над цим працює і концепція по району є такою “Від виживання ми перейдемо до розвитку”, а завдяки децентралізації, що пройшла в районному та місцевому бюджеті, є необхідні фінансові ресурси для того, щоб робити і створювати належні умови для проживання людей. На сьогодні ми ремонтуємо наші ФАПи та амбулаторії загальної практики сімейної медицини. В цьому році ми на 100% закінчуємо сучасний їх ремонт. Проводимо аналогічні роботи по Балаклійській центральній клінічній районній лікарні. Також звертаємо увагу й на культуру. Завдячуючи підтримці голови облдержадміністрації Ігоря Львовича Райніна та голови обласної ради Сергія Івановича Чернова ми маємо змогу розвиватися. Тільки спільними зусиллями: область, район, село, підприємство та його соціально відповідальний керівник, ми створимо всі належні умови для життя наших людей. Як завжди українське село славилося роботящими людьми. Ось так і в Борщівці люди дуже працьовиті, займаються тваринництвом, овочівництвом. Отже завдання влади підтримувати та розвивати кожну територіальну громаду”.

17Після огляду соціальних об’єктів голова обласної ради та керівники району зустрілися з колективом ТОВ “АФ” Борщівське” та ознайомилися із ходом збирання врожаю ранніх зернових культур.

На завершення робочої поїздки керівник обласної ради та представники районної влади побували на Савинському елеваторі, який є регіональною філією публічного акціонерного товариства Державна продовольчо-зернова корпорація України. Під час візиту гості на власні очі ознайомилися із технологічним процесом приймання та відвантаження зерна врожаю 2016 року, а також із умовами його зберігання.

14852661312

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь