line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Пам'ятаємо

6 Вже минуло два роки, як у запеклому бої під час проведення антитерористичної операції загинув наш земляк Майсеєв Станіслав Анатолійович.

 

 

 

 

Вклонитися пам’яті героя, полеглого у боротьбі за свободу, гідність та незалежність Української держави, сьогодні у другу річницю його загибелі до могили на цвинтарі у с. Шевелівка прийшли голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов, представники місцевої ради, близькі і рідні, а також військові побратими.

Віддаючи шану світлій пам’яті загиблого та всім тим балаклійцям, які героїчно загинули, захищаючи цілісність України, під час проведення антитерористичної операції, голова районної державної адміністрації сказав, що в нашій із вами пам’яті назавжди залишиться приклад мужності та відваги, вірності військовій присязі та Батьківщині, що продемонстрував цей хлопчина, адже йому був всього лише 21 рік. Ми схиляємо голову перед його безумовно Героїчним подвигом. Наш із вами спільний обов’язок зберегти пам’ять про нього, а також виховувати дітей на ідеях патріотизму та щирої любові до Батьківщини.

2

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь