line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Тісна співпраця органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади – запорука життєдіяльності району

IMG 2654Сьогодні під таким гаслом голова райдержадміністрації Степан Масельський за участі голови районної ради Олександра Літвінова провів семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування району.

 

 

 

   У семінар-нараді також взяли участь перший заступник голови, заступник голови, керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови районної ради, представники правоохоронних органів та силових структур, відповідальні працівники районної державної адміністрації, районної ради та представники районних ЗМІ.

 

IMG 2643Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років проінформував начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово - комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації Олександр Ситнік. Який зазначив, що на сьогодні органам місцевого самоврядування необхідно приділити належну увагу підготовці внутрішньобудинкових систем опалення житлових будинків, що опалюються централізовано, оскільки від стану їх підготовки буде залежати надання якісних та сталих послуг з теплопостачання в опалювальний сезон. На сьогодні вже проводяться гідравлічні випробування цих систем.

   Крім того, органам місцевого самоврядування необхідно продовжувати роботу по створенню об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. Районна державна адміністрація завжди підтримує ініціативу мешканців багатоквартирних будинків щодо створення ОСББ, надає необхідну допомогу для вирішення їх проблемних питань.

   Так, у поточному році було створено 3 ОСББ, у тому числі 2 – в смт Савинці (вул. Молодіжна, 8 та 9) та в смт Андріївка. Мешканці даних будинків вже оцінили переваги такого об"єднання.

   Продовжуючи свою доповідь начальник управління зазначив, що цього року в місцевих бюджетах на ремонт доріг комунальної власності в населених пунктах району передбачено кошти в сумі 9,6 млн. грн., що більше у порівнянні з минулим роком в 2,8 рази.

   Вже виконано ремонт комунальник доріг у м. Балаклія, смт Андріївка та Донець, в селах Борщівка, Бригадирівка, Мілова, Морозівка, Вільхуватка, Протопопівка та Українка.

IMG 2678Заступник начальника управління, начальник відділу економічного аналізу та розвитку управління економічного розвитку, торгівлі, житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Вікторія Дащенко ознайомила всіх присутніх із станом впровадження на території району системи електронних закупівель "ProZorro". З 1 серпня 2016 року всі замовники будуть зобов’язані здійснювати закупівлю товарно-матеріальних цінностей виключно через електронну систему "ProZorro". Часу залишилося замало, керівникам органів місцевого самоврядування необхідно активізувати роботу в цьому напрямку.

   На теперішній час на електронних майданчиках системи "ProZorro" зареєструвались 95 замовників – організаторів торгів. Станом на 19.07.2016 25-ма замовниками проведено 90 реальних закупівель товарів, економія бюджетних коштів склала 24,1%.

   Система електронних закупівель ProZorro є абсолютно безкоштовною для державних замовників. Питання щодо впровадження системи електронних закупівель "ProZorro" знаходиться під особистим контролем голови райдержадміністрації Масельського Степана Івановича.

IMG 2686Крім того, в ході семінару-наради розглядалось питання про стан призначення житлових субсидій в Балаклійському районі. Першим заступником начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Тетяною Сєровою було проінформовано про зміни до порядку призначення субсидії, які набрали чинності з 1 травня 2016 року. За призначенням житлових субсидій в опалювальний період з жовтня 2015 року по квітень 2016 року до управління соціального захисту населення райдержадміністрації звернулося 16243 сім'ї Балаклійського району, що на 11461 сім'ю більше, ніж за аналогічний період 2014-2015 років.

   Урядом удосконалено порядок надання пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг з метою підвищення їх ефективності. Відповідні зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України напрацьовані за результатами проведеного аналізу надання субсидій в опалювальний період.

   На сьогодні питання надання житлових субсидій залишається актуальним і знаходиться на постійному контролі керівництва райдержадміністрації.

IMG 2708Також про підготовку до відзначення Дня Державного Прапора України, 25-ї річниці незалежності України та
чергової річниці заснування міста Балаклія проінформувала завідувач сектору культури районної державної адміністрації Оксана Супрун.

 

 

   Підводячи підсумки семінару-наради голова райдержадміністрації Степан Іванович Масельський зазначив: "Головна тенденція сьогодення - ініціативна, цілеспрямована людина, яка самостійно піклується про своє майбутнє, а завдання влади допомагати їй в цьому, вирішувати нагальні проблеми життєдіяльності. Саме від того наскільки тісно ми співпрацюємо із населенням, проводимо широку роз’яснювальну роботу, в тому числі з питань можливості створення ОСББ, його переваг, порядку надання житлових субсидій та інше, залежить чи повернемося ми до прийняття популістських рішень або оберемо шлях розвитку."

IMG 2646IMG 2684IMG 2650


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь