line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Розвиток соціальної сфери села – пріоритетне завдання районної влади

IMG 2775Такий головний тезис робочої поїздки голови районної державної адміністрації Степана Масельського до Морозівської сільської ради, яка відбулась минулої середи. Під час зустрічі із сільським головою Олександром Поберієм обговорено актуальні питання життєдіяльності територіальної громади, зокрема, щодо заходів спрямованих на покращення інфраструктури, стану доріг та перспективи подальшого соціально-економічного розвитку населених пунктів, що входять до складу місцевої ради.

 

   В ході поїздки голова райдержадміністрації за участю сільського голови ознайомився з роботою об’єктів соціальної і гуманітарної сфери, що розташовані на території сільської ради та провів зустрічі із трудовими колективами, де також поцікавився думкою пересічних громадян щодо проведення в майбутньому об’єднання територіальних громад, надав відповіді на запитання, які виникають в ході реалізації відповідного Закону України.

   У Морозівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради очільник району зустрівся із директором закладу, оглянув приміщення, умови в яких будуть навчатися учні у новому навчальному році, відзначив позитивні моменти, що відбулись. Були обговорені питання подальшого поліпшення матеріально-технічної бази закладу, здійснення заходів із енергозбереження, в тому числі заміни старих дерев’яних віконних блоків на більш сучасні.

IMG 2825Розвиток культури на селі, безумовно, один з напрямків роботи місцевої влади. Переглянути на власні очі, як організовано культурно – освітній процес у с. Морозівка, дозвілля населення місцевої ради, а також поцікавитись, які заходи у найближчому майбутньому працівники культури планують провести з нагоди відзначення загальнодержавного свята 25-ї річниці незалежності України, саме з цією метою Степан Масельський завітав до Морозівського сільського Будинку культури та Морозівської сільської бібліотеки філії районного комунального закладу “Балаклійська центральна бібліотечна система”.

   На Балаклійщині велика увага приділяється розвитку охорони здоров’я. Тож на завершення робочої поїздки голова районної державної адміністрації детально ознайомився як організована робота фельдшерсько-акушерського пункту с. Морозівка, який є структурним підрозділом комунального закладу охорони здоров’я Балаклійської районної ради “Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”. Поцікавився, які роботи планується здійснити у ході реконструкції будівлі, підкресливши, при цьому, що із районного бюджету на дані цілі вже виділено більше ніж 200 тисяч гривень.

IMG 2758IMG 2754IMG 2834IMG 2846IMG 2792IMG 2805 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь