line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Балаклійському районі готуються до відзначення Дня Державного Прапора України, 25-ї річниці незалежності України та чергової річниці заснування м. Балаклія

IMG 306422 липня голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів нараду щодо організації підготовки та проведення святкових заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, 25-ї річниці незалежності України та чергової річниці заснування міста Балаклія. 

 

IMG 3056З метою гідного відзначення 25-ї річниці незалежності України, керівник апарату райдержадміністрації Ніна Чернолясова ознайомила присутніх з районним планом заходів відзначення святкових дат на території Балаклійського району. Як зазначила Ніна Виталіївна, в рамках святкування державних та районних свят передбачено проведення комплексу організаційних, культурно-мистецьких, творчих, інформаційно-просвітницьких та спортивних заходів.

  Також заплановано урочистий прийом керівництвом району з демобілізованими військовослужбовцями та членами сімей загиблих військовослужбовців в зоні АТО.

  Урочисті заходи з відзначення знаменних дат в Балаклійському районі відбудуться 23 та 24 серпня.

  23 серпня в районному Будинку культури заплановано проведення урочистей та святкового концерту. Також в районному краєзнавчому музеї пройде виставка "Стежиною майстерності поколінь".

  24 серпня традиційно в м. Балаклія на вулиці Жовтневій відбудеться святковий театралізований ярмарок із залученням представників сільських, селищних, міської територіальних громад, організацій і підприємств оптової та роздрібної торгівлі, промислових і сільськогосподарських підприємств району та області.

  Цього ж дня відбудеться урочистий мітинг, церемонія підняття Державного Прапора України та нагородження кращих учасників святкового театрального ярмарку на найкраще представлення сільськогосподарської продукції, товарів, збереження народних традицій та переможців конкурсів.

  Ввечері відбудеться концерт за участі творчих колективів та святковий феєрверк.

  В населених пунктах району також передбачено проведення святкових концертних програм та спортивних заходів до Дня незалежності України.

  Підводячи підсумки наради голова райдержадміністрації Степан Масельський акцентував увагу присутніх на проведенні всіх заходів на високому організаційному рівні, наведенні належного санітарного стану на території місцевих рад Балаклійського району та святковому прикрашенні населених пунктів з використанням державної символіки.

IMG 3090IMG 3073IMG 3058


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь