line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні відбулась селекторна нарада під керівництвом заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації Вячеслава Аббакумова

IMG 3044Сьогодні під головуванням заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації Вячеслава Аббакумова відбулася селекторна нарада з питання ходу виконання доручення Адміністрації Президента України щодо виконання встановлених Генеральним штабом Збройних Сил України обсягів відбору громадян на військову службу за контрактом у липні поточного року.

 

  У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов, перший заступник голови, заступник голови та керівник апарату райдержадміністрації, військовий комісар, представники установ та організацій району, відповідальні працівники районної державної адміністрації.

 Вячеслав Аббакумов у своєму зверненні до присутніх наголосив на необхідності безумовного виконання планового завдання з відбору кандидатів на військову службу.

  У свою чергу, заступник військового комісара Харківського обласного військового комісаріату Микола Мосенцев доповів, що відповідне доручення в регіоні виконують спільними зусиллями військових комісаріатів та голів райдержадміністрацій.

 У Балаклійському районі, за даними директора Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексія Максимова, робота з цього напрямку проводиться найкраще.

IMG 3039IMG 3050IMG 3034


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь