line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Україна має зміцнювати єдність, має зміцнювати патріотизм

Президент Петро Порошенко наголошує, що Україна має чим пишатись – і своєю армією, і своїми Збройними Силами. І військовий парад – це гарна нагода це продемонструвати.

 

 

 

  «Ніхто не забере право українського народу віддавати шану, повагу українським військовим. І військовий парад – це якраз прекрасна можливість для того, що б це продемонструвати. Україна має зміцнювати єдність, має зміцнювати патріотизм. І військовий парад – це є гарна подія для того, щоб це продемонструвати», - наголосив Петро Порошенко під час спілкування зі ЗМІ.

  Президент підкреслив, що військова техніка, задіяна у параді, не буде забрана із зони проведення АТО. «Ви зможете самі переконатися – вся техніка, яка має бути на фронті, вона буде знаходитись на фронті. Більше того, значна частина техніки, прямо перед Днем незалежності, буде безпосередньо в зоні АТО передана у війська», - повідомив він.

  Глава держави також закликав не спотворювати події та факти дворічної давнини: «У нас трагедія відбулася не тому, що  ми парад проводили, а тому, що агресор вторгся на нашу землю. І коли тисячі і десятки тисяч військовослужбовців регулярних збройних сил Російської  Федерації вторглися до нас, то спроба знайти будь-які інші причини – це перекладання з хворої голови на здорову. Ми завжди маємо про це пам’ятати».

  «У нас не внутрішні конфлікти, як дехто намагається називати це, не інші причини. У нас – агресія проти незалежної суверенної України, збройна агресія Російської Федерації, яка була розпочата саме тоді. І в цьому – головна причина», - наголосив Петро Порошенко.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь