line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

8 серпня відбулась апаратна нарада

rda8 серпня головою районної державної адміністрації Степаном Масельським, проведено розширену апаратну нараду, в якій взяли участь голова районої ради Олександр Лiтвiнов, перший заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Тищенко, заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, керівник апарату райдержадміністрації Ніна Чернолясова та керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, організацій та установ Балаклійського району.

 

   В ході наради особливу увагу приділено підготовці закладів освіти до нового навчального року, проведенню ремонтних робіт у структурних підрозділах медичних закладів району, підготовки господарського комплексу до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

   Голова районної держаної адміністрації в черговий раз наголосив на продовженні роботи з мешканцями району щодо оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

   Також Степан Іванович наголосив на необхідності проведення моніторингу забезпеченості дітей пільгових категорій та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах необхідним канцелярським приладдям до нового навчального року.

   Було розглянуто і нагальні питання життєдіяльності району, які потребують особливої уваги, а саме: посиленні протипожежної безпеки внаслідок сухої та спекотної погоди та заборони спалювання стерні, приватними особами, які використовують земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, боротьбі з карантинними рослинами на території району, продовження проведення ремонту доріг в населених пунктах району. Також на особливому контролі залишається питання організації підготовки районних заходів щодо відзначення Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України.

   За результатами апаратної наради Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь