karmy

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійці на п’єдесталі пошани на змаганнях European Dragon Boat Nations Championships

sportЗ 27 по 31 липня 2016 року в столиці Італії Римі проходив чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» серед юніорів, юнаків та дорослих. У міжнародних змаганнях прийняли участь команди з 17 країн Європи. Українська національна збірна команда з веслування завоювала 20 комплектів нагород та по завершенню змагань виборола Кубок націй. Друге місце посіла збірна Угорщини, на третьому місці - збірна Німеччини.

Таким чином, українські спортсмени вибороли 12 комплектів золотих (із них 10 вибороли дорослі та 2 юнаки), 6 комплектів срібних (із них 5 дорослі та 1 юнак) та 2 комплекти (дорослі) бронзових медалей.

До складу національного екіпажу ветеранів (50+), який став чемпіоном на всіх дистанціях (200, 500 та 2000 метрів) увійшли балаклійці Іващенко Олександр та Мартиненко Володимир. Наші земляки повернулись додому з цілим доробком золотих медалей.

Наші спортсмени продовжують плідно тренуватись та готуються гідно представити Балаклійщину у вересні, на Чемпіонаті світу з драгонботу.

Довідка: Драгонбот (веслування на човнах "Дракон") - це велике 20-місне каное, яке має голову дракона й хвіст. Попереду сидить барабанщик, який б'є у великий барабан, задаючи ритм веслування для всього екіпажу. Двадцять веслярів гребуть, сидячи на спеціальних сидіннях, по десять з кожного боку. На кормі перебуває керманич, завдання якого - керувати великим стерновим веслом, закріпленим у спеціальній кочеті на кормі. Офіційні змагання проводяться тільки на 20-ти місних човнах на дистанціях 200, 500, 1000 і 2000 метрів в чоловічому, жіночому і змішаному (мікст) класах.