line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

11 серпня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації

IMG 400911 серпня, під керівництвом голови районної державної адміністрації, голови колегії Степана Масельського відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації, у роботі якої взяли участь голова районної ради Олександр Літвінов, депутат обласної ради Анатолій Русецький, члени колегії, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, організацій, установ, сільськогосподарських підприємств району, міський, селищні та сільські голови.

 

   З основного питання порядку денного розширеного засідання "Про підсумки соціально-економічного розвитку району за I півріччя 2016 року та завдання на II півріччя 2016 року" проінформував перший заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Тищенко.

IMG 4019Як зазначив у своїй доповіді Вячеслав Олександрович, що зусилля районної державної адміністрації протягом I півріччя 2016 року спрямовувались на реалізацію завдань щодо сталого економічного зростання, поліпшення життєвого рівня населення, покращення соціального захисту його найменш забезпечених верств та виконання завдань, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2016 рік.

   За січень-червень 2016 року промисловими підприємствами району було реалізовано продукції на суму 12,7 млрд. грн., що складає 22,0 % у загальному обсязі реалізованої підприємствами області продукції і за цим показником район посідає I місце серед районів області. У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяги реалізованої продукції збільшились в 2 рази.

   В галузі промисловості основним завданням на II півріччя поточного року залишається стабілізація промислового виробництва.

   Не менш важливе значення для економіки району має і сільське господарство.

IMG 4014Цього року сільськогосподарськими підприємствами району зібрано ранніх зернових культур на площі 33,9 тис.га, валовий збір зерна склав 149,0 тис. тонн, середня урожайність ранніх зернових становить 44,0 ц/га, що більше в порівнянні з минулим роком на 10 %.

   На сьогодні сільськогосподарські підприємства району вже розпочали роботу по виплаті орендної плати за орендовані земельні частки (паї).

   В галузі агропромислового комплексу району на II півріччя поточного року стоять такі основні завдання -   зібрати повністю, без втрат, урожай цукрового буряку та олійних культур, посіяти по всім категоріях господарств в оптимальні строки озимі культури на зерно і зелений корм під урожай 2017 року на площі   29,9 тис. га.

   Районна влада завжди підтримує і сферу підприємництва. І надалі буде продовжена робота по забезпеченню сприятливих умов для розвитку підприємницької діяльності, сприянню отримання малими підприємствами у виробниче користування незадіяних приміщень, обладнання, земельних ділянок.

IMG 4038Також Балаклійський район продовжує приймати активну участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє". Для участі у конкурсному відборі від Балаклійського району загалом було подано 96 заявок. Переможцями визнано 20 проектів. На сьогодні вже здійснено капітальний ремонт м"якої покрівлі Андріївської ЗОШ № 2, капітальний ремонт харчоблоку та туалету Балаклійського ДНЗ № 1, капітальний ремонт тротуару по вул. Соборна, замінено вікна в Червонодонецькій ЗОШ № 1, виконано ремонт прибудинкового освітлення у м. Балаклія, та придбано 139 лав для відпочинку. Роботи по реалізації інших проектів тривають.

   Не менш важливим залишається і питання благоустрою населених пунктів. У поточному році продовжувалася робота щодо відновлення вуличного освітлення в населених пунктах району. Зокрема, на сьогодні виконано капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення по деяких вулицях у м. Балаклія, смт Савинці, с. Борщівка, збудовано вуличне освітлення в с. Завгороднє. На сьогодні Балаклійською міською, Андріївською, Савинською селищними, Міловською та Петрівською сільськими радами проводиться необхідна робота щодо ремонту мереж зовнішнього освітлення вулиць у відповідних населених пунктах району.

   Також було облаштовано 5 дитячих майданчиків у м. Балаклія та по одному у селах Борщівка, Веселе, Слабунівка, Українка, Крючки та Новоселівка.

   На особливому контролі районної влади залишається питання ремонту доріг. Оскільки більшість автомобільних доріг загального користування району через недостатнє фінансування з державного бюджету знаходиться у вкрай незадовільному стані і потребують проведення ремонту, на 2016 рік передбачено співфінансування з місцевих бюджетів на договірних засадах поточного ремонту автомобільних доріг на загальну суму 8,1 млн. грн.

   На даний час філією "Балаклійський райавтодор" виконано поточний ремонт автодоріг загального користування державного значення "Шевченкове-Балаклія-Первомайський-Кегичівка, "Харків-Зміїв-Балаклія-Гороховатка", "Гусарівка-Грушеваха", місцевого значення "Асіївка-Жовтневе", "Балаклія-Яковенкове" та "Шебелинка-Андріївка-Явір". У 2016 році за рахунок коштів місцевих бюджетів заплановано виконати ремонт комунальних доріг у 30 населених пунктах району. Роботи з ремонту доріг державного значення та комунальної власності продовжуються.

   У районі продовжувалася робота щодо соціального захисту, перш за все, малозабезпечених верств населення.

   З метою підтримки соціально вразливих верств населення, у поточному році було призначено та виплачено допомог на суму 36,8 млн. грн., що більше в порівняні з минулим роком на 13,2%. За I півріччя 2016 року призначено житлових субсидій 6505 сім"ям, що на 5006 сімей більше ніж за відповідний період минулого року.

   Виплата всіх видів державних соціальних допомог проводилась вчасно, заборгованість відсутня.

IMG 4108Керівництвом району приділяється значна увага соціальному захисту учасників антитерористичної операції. На території району виділено (зарезервовано) 350 га земельних ділянок для забезпечення учасників бойових дій антитерористичної операції. 42 учасникам вже виділені земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства.

   Для вирішення невідкладних соціальних питань сімей військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції, за сім’ями загиблих учасників антитерористичної операції були закріплені представники райдержадміністрації.

   Основним змістом регіональної соціальної політики у поточному році є створення умов для досягнення якісно нового рівня освіти, культури та медичного обслуговування громадян.

   Доповнили виступ першого заступника голови адміністрації керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, організацій та підприємств району.

IMG 4013Крім цього, розглядались питання підсумків виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2016 року та формування мережі дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів на 2016/2017 навчальний рік.

   Підводячи підсумки засідання колегії Степан Іванович зазначив, що головним завданням на II півріччя 2016 року є завершення поточних та капітальних ремонтів в закладах гуманітарної та соціальної сфери, проведення ремонту доріг.

   Та насамперед, пріоритетним завданням залишається надання якісних послуг населенню району. Це особливо стосується надання медичної допомоги та якісних знань учням загальноосвітніх закладів, адже для цього створені всі належні умови.

   Крім цього, керівник району акцентував увагу на діяльності сільгосппідприємств та зазначив, що районна влада завжди буде підтримувати ті підприємства та їх керівників, які вносять вагомий внесок у розвиток соціальної сфери територіальних громад, не стоять осторонь проблем їх мешканців.

   Також голова райдержадміністрації зауважив, що виконання завдань на II півріччя 2016 року можливе лише за умови скоординованої та ефективної роботи райдержадміністрації, депутатського корпусу району, органів місцевого самоврядування та керівництва підприємств, установ та організацій району.

   По кожному з питань порядку денного  засідання колегії райдержадміністрації були прийняті відповідні рішення.

IMG 4001IMG 4065IMG 4077IMG 4089IMG 4099IMG 4122IMG 4124IMG 4128IMG 4137 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal