line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс “Вимпел” – будівництво на перспективу

IMG 4247Проект реконструкції комунального підприємства Балаклійської районної ради “Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс “Вимпел” було офіційно презентовано на черговій нараді у районній державній адміністрації, що відбулась у четвер, 11 серпня.

 

   Презентували проект представники інституту “Харківський Промбуд “НДІ “проект”. Також участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький, перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко, заступник голови районної державної адміністрації Валентина Панасенко, керівник апарату районної державної адміністрації Ніна Чернолясова, відповідальні працівники районної державної адміністрації та представники спортивного активу Балаклійського району.

IMG 4202Під час презентації представники проектного інституту зазначили, що основним завданням реконструкції спортивно-оздоровчого комплексу “Вимпел” є створення об’єкта, який буде надавати жителям міста та району, в тому числі з обмеженими фізичними можливостями комплекс послуг з оздоровлення та відпочинку, проведення навчально-тренувальних зборів із різних видів спорту.

   Нинішню територію стадіону та будівель (а це майже два гектари площі) планується перетворити на єдиний комплекс. У результаті такої перебудови буде збудовано новий багатофункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям, майданчик для скейтбордингу, тренажерний зал, фітнес-центр. Принципово зміниться зовнішній вигляд самої будівлі Палацу спорту, а також стадіону. Проектом передбачається і оновлення прилеглої паркової зони, де буде встановлено додаткові лавочки, дитячі гральні об’єкти, замінено пішохідні доріжки, відремонтовано фонтан, а також висаджено новітні дерева.

IMG 4232До обговорення проекту також долучились представники спортивного активу району, висловили свої побажання та отримали відповіді від проектантів на нагальні питання його реалізації.

   Надаючи оцінку проекту, який було презентовано, голова районної державної адміністрації Степан Масельський сказав: “Безумовно, плани грандіозні. На нас чекає тривала і напружена робота. але ж спорт - це запорука сильної та здорової нації, тому районна влада завжди підтримує такі ініціативи. Маю сподівання, що завдяки підтримці обласної влади, депутатів обласної ради, інвесторів, небайдужих людей, нам спільно вдасться реалізувати такий чудовий проект!”

 

Довідка: в 2010 році функціонування плавального басейну Балаклійського районного Палацу спорту було зупинено. На той час матеріально-технічний стан споруди не дозволяв надавати високоякісні спортивні послуги жителям міста та району, насамперед в такому виді спорту як плавання, а навіть ніс загрозу для життя і здоров’я громадян. З метою збереження приміщення та недопущення руйнування даху, за ініціативи районної державної адміністрації із районного бюджету були виділені кошти на реконструкцію. На цей час вже проведено І етап першочергових робіт із усунення аварійного стану закладу: здійснені роботи по будівництву парапету та ремонту даху над спортивною залою, утеплено покрівлі за новітніми технологіями і укладене мембранне покриття, замість зруйнованих вітражів побудовано цегляну стіну, над плавальним басейном збудовано нову покрівлю, стіни басейну підсилено монолітним поясом та інше.

IMG 4239IMG 4214IMG 4234IMG 4209IMG 4206IMG 4223 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь