line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Цієї неділі, незважаючи на погодні умови в с. Борщівка відбувся святковий захід – День села

 

IMG 4675На свято завітали голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький та інші почесні гості.

 

 

 

IMG 4735Насамперед своїх односельчан привітала сільський голова. Вітаючи всіх зі святом, Лідія Шульга подякувала тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села. Також побажала усім процвітання, міцного здоров’я та добробуту і мирного неба, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще майбутнє.

 

IMG 4751Звертаючись із привітанням до всіх присутніх жителів територіальної громади та гостей святкового заходу голова райдержадміністрації сказав: “Дуже приємно сьогодні знаходитись у вас та вітати із Днем села. Ще рік тому мало хто вірив в реалізацію наших планів. Але життя не стоїть на місці, територіальна громада розвивається. І сьогодні ми знаходимося в чудовій залі із сучасним ремонтом. Замінено систему опалення в Борщівському НВК, завершено роботи із освітлення вулиць в селі. Працюємо, робимо все заради вас трудолюбивих селян. З року в рік ТОВ "АФ"Борщівське" вирощує одні з найкращих врожаїв. На підприємстві створюються належні умови праці, придбано багато сучасної техніки. І все завдяки двом непосидющім керівникам. У селі Борщівка нині працює чудовий тандем, який складається з сільського голови та керівників сільгосппідприємства, завзятих, ініціативних, яким хочеться завжди допомагати.

IMG 4704Районна влада підтримувала і підтримуватиме таких керівників. На культурі і на красі виховуються наші діти, наше майбутнє, який ми приклад покажемо, так вони і будуть розвивати свій край, нашу зовсім молоду країну - Україну. Шановні друзі вам хочеться побажати перш за все миру, міцного здоров’я, благополуччя, достатку, а все інше ми спільними зусиллями зробимо”.

   Теплі побажання успіхів у всіх справах, родинних радощів, подальшого розвитку громади прозвучали з вуст і інших гостей свята. За їх словами, квітуче і красиве село Борщівка й надалі повинно лише ставати процвітаючим і багатшим, адже тут живуть працьовиті люди, які заслуговують на краще життя.

IMG 4844На завершення урочистої частини голова районної державної адміністрації Степан Масельський разом із головою районної ради Олександром Літвіновим нагородили спільними Почесними грамотами найкращих представників територіальної громади: Бичок Олену Олексіївну, спеціаліста - землевпорядника Борщівської сільської ради, Богуна Степана Михайловича, тракториста ТОВ АФ «Борщівське», Борща Володимира Васильовича – водія ТОВ АФ «Борщівське», Вовкодава Костянтина Сергійовича, тракториста ТОВ АФ «Борщівське», Колесніченко Світлану Анатоліївну, головного бухгалтера Борщівської сільської ради, Крикун Ліану Іванівну, учителя вищої категорії Борщівського навчально – виховного комплексу, Крикуна Віктора Олексійовича, тракториста ТОВ АФ «Борщівське», Чичельник Людмилу Володимирівну, учителя вищої категорії Борщівського навчально – виховного комплексу, Чумачка Руслана Віталійовича, тракториста ТОВ АФ « Борщівське».

   Надалі свято продовжилося чудовим концертом, який було підготовлено місцевими учасниками художньої самодіяльності та артистами Балаклійського районного Будинку культури.

IMG 4687IMG 4696IMG 4709IMG 4744IMG 4808IMG 4886IMG 4948IMG 5166IMG 5278 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь