line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

«Відкритий урок футболу» в «Олімпії»

IMG 435113 серпня в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Олімпія» під егідою Харківської обласної федерації футболу та Департаменту у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації відбувся Всеукраїнський соціальний проект «Відкриті уроки футболу».

 

   У заході взяли участь Олена Кривенцова, регіональний менеджер проекту від Харківської області, заступник начальника Харківського обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України, Олена Рубан, обласний координатор, керівник районного методичного об'єднання вчителів фізичної культури Харківського району, Сергій Кунденко, начальник відділу у справах молоді та спорту Балаклійської райдержадміністрації, Вікторія Козачок, директор позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпія», Дмитро Коробко, поліцейський Балаклійського відділу поліції ГУ Національної поліції в Харківській області, волонтери проекту.

   Слід зазначити, що у Харківській області започатковується соціальний проект Дитячого фонду UEFA під назвою Play Away Play Everywhere («Грай на виїзді, Грай скрізь») та «Відкриті уроки футболу», який підписано трьохстороннім меморандумом (Міністерство освіти і науки України, Міністерство внутрішніх справ та Федерацією футболу України).

   Даний проект, на території України, вперше пройшов у оздоровчому таборі і цим табором стала наша «Олімпія».

IMG 4337Спортивне дійство відбувалось на центральному стадіоні оздоровчого табору. Поле розбили на сектори: їх усіяли юні представники кожного загону, очолюваних вожатими та вихователями. Кількагодинне дійство перетворилося на величезний майстер-клас, в якому і майстерність, і справжній клас дітворі демонстрували тренери-волонтери, одночасно навчаючи дітлахів тонкощам і премудростям поводження із м’ячем. Поки у секторах вчили усім азам футболу, починаючи від простеньких вправ і закінчуючи хитромудрими комбінаціями, неподалік презентували свою діяльність - працівники поліції.

  Захід завершився врученням кожному учаснику диплома Харківської обласної федерації футболу «За активну участь у Всеукраїнському соціальному проекті «Відкриті уроки футболу», а також позаміському закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпія» від гостей було вручено футбольні м'ячі, фішки, стійки для мячів та два комплекти манішок.

IMG 4312IMG 4314IMG 4469
 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь