line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Вітання голови райдержадміністрації Степана Масельського з 25-ю річницею незалежності України

golova24082016Шановні балаклійці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого національного свята українського народу – Дня незалежності України!

 

 

  Виміром щасливої долі будь-якого народу є його незалежність. Для нас українців незалежність - це найвагоміше надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею численних поколінь багатовікової історії нашої країни.

25-а річниця проголошення незалежності України – знаменна подія у багатовіковій історії національного державотворення.

  25 років в історичному розумінні термін зовсім невеликий. Та молода українська держава вже сьогодні впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструючи свою готовність до перетворень на шляху європейської демократії.

  Навіть переживаючи протягом останніх двох років випробування історією, наша країна витримує всі труднощі, розвивається та рухається вперед.

Шановні земляки!

  Ми маємо все, щоб пишатися своїм краєм. Адже Балаклійщина – це край із чудовими, мальовничими краєвидами та родючою землею. Це перлина Слобожанщини, яка багата талановитими, самовідданими і працьовитими людьми, невтомними хліборобами та народними умільцями, які пишаються його минулим, створюють сьогодення і працюють заради майбутнього.

  Нині Балаклійщина динамічно розвивається, змінюється її обличчя, зростає економічний та культурний потенціал.

  Свій вклад у розбудову Харківської області та України в цілому вносять також і трудові колективи району.

  Ми маємо вагомі здобутки в промисловості, сільському господарстві, наш район займає провідні позиції в галузях освіти, медицини, культури та спорту.

  Плідно працюють та нарощують свій виробничий потенціал промислові підприємства.

  Газопромислове управління "Шебелинкагазвидобування" - найбільше в Україні підприємство з видобутку газу, газового конденсату та нафти, Шебелинське відділення з переробки газового конденсату та нафти, Шебелинське відділення бурових робіт.

  Не менш важливим за значенням для району залишається стабільна робота та постійний випуск високоякісної продукції найкрупнішими підприємствами України з виробництва будівельних матеріалів промисловими підприємствами "ЄВРОЦЕМЕНТ – Україна" та "Хенкель Баутехнік (Україна)".

  За підсумками жнивної кампанії 2016 року хлібороби Балаклійщини, першими в області зібрали врожай ранніх зернових культур, валовий збір яких склав 150 тис. тонн.

  Ми постійно рухаємося у напрямку покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів та умов навчання дітей нашого краю. Так, у вересні урочисто відкриє двері Балаклійський навчально-виховний комплекс на базі Балаклійської загальноосвітної школи № 5, а згодом радо вітатиме маленьких дітлахів і Гусарівський НВК.

  Вже зроблені перші кроки по реконструкції спортивно-оздоровчого комплексу “Вимпел”. Це буде найсучасніший спортивний комплекс з новим багатофункціональним спортивним майданчиком зі штучним покриттям, тренажерним залом, басейном та фітнес-центром. Спортивний комплекс "Вимпел", обов’язково стане візитною карткою Балаклійського району.

  І все це завдяки вам, дорогі балаклійці, вашій працездатності, невичерпному оптимізму та наполегливій праці.

  Всі наші здобутки ми маємо завдяки плідній співпраці з обласною державною адміністрацією та за безпосередньої підтримки голови обласної державної адміністрації Ігоря Львовича Райніна, який не стоїть осторонь проблем і завжди підтримує ініціативи громад нашого району.

  Наш спільний обов’язок й надалі щоденною працею докладати максимальних зусиль для створення кращого сьогодення та майбутнього для нашої держави.

Шановні земляки!

  Нова доба відкриває нові можливості та перспективи для кожного з нас. Ми маємо створити такі умови життя, які були б гідні громадянина України.

  А сподіватися нам є на що. Бо головний скарб району – це ви, його жителі, працьовиті люди, які всупереч усім труднощам, примножуєте честь району, дбаєте про могутність держави.

  Тож нехай з кожним роком розвивається наш рідний край, а разом з цим міцнішає добробут у кожній родині. Нехай серце кожного балаклійця наповнюється гордістю за наше прекрасне місто, а наша самовіддана праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

  З нагоди величного національного свята я хочу привітати всіх із тим, чого нам уже вдалося досягти, і побажати не зупинятися ні на хвилину: працювати, будувати і розвивати Україну.

  Щиро бажаю вам, дорогі земляки, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, мирного неба над головою, добробуту і щастя вам і вашим родинам! Нехай завжди у ваших оселях панує злагода та лунає дитячий сміх!

Зі святом вас! З Днем Незалежності, Балаклійщина!

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                                С.І. Масельський

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь