line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійщина відзначає загальнонаціональне свято

IMG 759224 серпня жителі міста, району та гості урочистими та театралізованими святковими заходами відзначили державне свято – 25-ту річницю незалежності України. В центрі міста з самого ранку розгорнувся великий ярмарок, представлений широким асортиментом сільськогосподарської продукції, виробами промисловості та народного мистецтва – всім тим, чим славиться наша земля.

 

IMG 7699Біля кожного ярмаркового намету, прикрашеного за українськими традиціями, шановних гостей піснями та інсценівками зустрічали представники місцевих громад.

  В святкових заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Степан Масельський, депутати Харківської обласної ради Анатолій Русецький та Людмила Немикіна, Балаклійський міський голова Іван Столбовий, керівники силових структур, ветерани АТО, представники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ організацій району, громадськість.

IMG 8055В ході мітингу зі щирими вітаннями та побажаннями до балаклійців звернувся голова районної державної адміністрації Степан Масельський:

  "25-а річниця проголошення незалежності України – знаменна подія у багатовіковій історії національного державотворення. Навіть переживаючи протягом останніх двох років випробування історією, наша країна витримує всі труднощі, розвивається та рухається вперед. Свій вклад у розбудову Харківської області та України в цілому вносять також і трудові колективи району. Маємо вагомі здобутки в промисловості, сільському господарстві, наш район займає провідні позиції в галузях освіти, медицини, культури та спорту. Плідно працюють та нарощують свій виробничий потенціал промислові підприємства. Всі наші здобутки ми маємо завдяки плідній співпраці з обласною державною адміністрацією та за безпосередньої підтримки голови обласної державної адміністрації Ігоря Львовича Райніна, який не стоїть осторонь проблем і завжди підтримує ініціативи громад нашого району. Наш спільний обов’язок й надалі щоденною працею докладати максимальних зусиль для створення кращого сьогодення та майбутнього нашої держави. Щиро бажаю вам, дорогі земляки, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, мирного неба над головою, добробуту і щастя вам і вашим родинам! Нехай завжди у ваших оселях панує злагода та лунає дитячий сміх! Зі святом вас! З Днем Незалежності, Балаклійщина!”

IMG 7627Теплі побажання успіхів у всіх звершеннях та насамперед мирного неба і процвітання Батьківщині прозвучали з вуст і інших гостей свята.

   Під час мітингу всі учасники заходу приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання в знак вшанування подвигу бійців, які полягли захищаючи територіальну цілісність та незалежність України в ході проведення антитерористичної операції. Вшановуючи безсмертний подвиг наших дідів та прадідів у роки Другої світової війни, ветерани поклали квіти до Вічного вогню на Алеї слави.

  Продовжився святковий захід церемонією нагородження кращих учасників святкового театралізованого ярмарку:

  В номінації “Найкраще представлення сільськогосподарської продукції, товарів, збереження народних традицій” Почесною Грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджені:

  За ІІІ місце:

-Територіальна громада Петрівської сільської ради (сільський голова - Фоменко Володимир Михайлович);

-Територіальна громада Протопопівської сільської ради (сільський голова - Сиров Олександр Володимирович);

  За ІІ місце:

-Територіальна громада Вишнівської сільської ради (сільський голова - Чемерис Ніна Іванівна);

За І місце:

-Територіальна громада Яковенківської сільської ради (сільський голова – Кривоніс Іван Семенович);

- Колектив публічного акціонерного товариства “Балаклійське хлібоприймальне підприємство” – ( голова правління Кійко Олег Миколайович);

- Колектив товариства з обмеженою відповідальністю “Річленд інвест” – (директор Хасьянов Дмитро Олександрович);

- Колектив сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Гусарівське” – ( директор Вовченко Віктор Миколайович);

- Суб’єкт підприємницької діяльності - фізична особа – Гончар Віктор Володимирович.

  За ІІІ місце в конкурсі “Балаклійська геральдика” Почесною Грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджена - територіальна громада Міловської сільської ради (сільський голова – Відіньов Олександр Володимирович);

  За ІІ місце – територіальна громада Шебелинський сільської ради (сільський голова – Черненко Наталія Вікторівна);

  За І місце – територіальна громада Савинської селищної ради (селищний голова – Матвієнко Юрій Миколайович)

  За ІІІ місце в конкурсі “Балаклійський коровай” Почесною Грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджена – територіальна громада Донецької селищної ради (селищний голова – Наздрачов Анатолій Петрович);

  За ІІ місце – територіальна громада Борщівської сільської ради (сільський голова – Шульга Лідія Леонідівна);

  За І місце – територіальна громада Балаклійської міської ради (міський голова – Столбовий Іван Михайлович)

  За ІІІ місце в конкурсі вишиванок “Оберіг – сорочку вишила для сина – візерунком стала рідна Україна” Почесною Грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджені – Галушкова Людмила Олександрівна та Панченко Анастасія учасники від територіальної громади Морозівської сільської ради;

  За ІІ місце – Педагогічний колектив Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

  За І місце – Андрійчук Інну Петрівну – учасниця від територіальної громади Асіївської сільської ради

  На завершення урочистої частини присутні покладанням квітів до пам’ятника вшанували пам’ять видатного українського класика, мудрого філософа Тараса Шевченка.

*   *   *

  Увечері балаклійці та гості міста матимуть можливість насолодитися концертом аматорів Балаклійського району та виступом групи "HAPPY TIME" (м. Харків), тож запрошуємо всіх на святкові заходи, щоб гідно відзначити загальнонаціональне свято.

IMG 7585IMG 7558IMG 7587IMG 7617IMG 7792IMG 7926IMG 7941IMG 7957IMG 8226IMG 8245IMG 7883IMG 7680


 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь