line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

01 вересня заклади освіти району знову відкриють двері для своїх вихованців

IMG 9111Сьогодні, керівники закладів освіти Балаклійщини зібрались на традиційну серпневу конференцію, де підвели підсумки розвитку освіти району у 2015/2016 навчальному році та визначили пріоритетні завдання на 2016/2017 навчальний рік.

 

 

   На заході, що відбувся у Балаклійському районному Будинку культури, були присутні голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов, Балаклійський міський голова Іван Столбовий, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ірина Кожевнікова, керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та педагоги з усього району.

IMG 9175Розпочинаючи захід начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Швід коротко охарактеризувала мережу освітніх закладів, педагогічний та учнівський склад, підбила підсумки роботи навчальних закладів району за 2015/2016 навчальний рік та окреслила завдання на майбутній. Як зазначила Світлана Анатоліївна, до нового навчального року були проведені всі необхідні ремонтні роботи в навчальних закладах району, у тому числі завершені або завершуються капітальні ремонти. У повній відповідності з графіком триває підготовка закладів освіти до зими. Сподіваюсь, що разом ми зможемо реалізувати поставлені державою перед нами завдання. Від імені педагогів Балаклійщини, присутніх батьків дозвольте подякувати керівництву району за батьківську турботу про освітню галузь, за розуміння наших проблем і постійну підтримку і запевнити, що освітянська галузь і надалі вноситиме достойний вклад у соціально-економічний розвиток Балаклійщини – підсумувала начальник відділу освіти.

Продовжуючи засідання освітяни також підвели підсумки минулорічної учнівської та педагогічної активності, проаналізували досягнення галузі освіти району за минулий навчальний рік. На найвищому рівні була оцінена участь педагогів в обласних та районних тематичних конкурсах, виставках, впровадження в закладах освіти інновацій. Такі успіхи стали можливими і не в останню чергу завдяки створенню гідної матеріальної бази для більшості комунальних освітніх закладів району.

IMG 9231Підводячи підсумки конференції голова районної державної адміністрації Степан Масельський запевнив педагогічний актив, що керівництвом району будуть і надалі створюватись усі умови для якісного навчання та виховання дітей. Головним завданням і у новому навчальному році залишається якість освіти, її доступність та гарантії безпеки.

“Ми будемо робити все, щоб освітня галузь Балаклійського району була найкращою на Харківщині”, - зазначив Степан Іванович.

Крім цього, педагогічній спільноті Балаклійщини були представлені нові, зовсім юні колеги, котрі нещодавно завершили вищі навчальні заклади і з 1 вересня розпочинають свій шлях на освітянській ниві.

IMG 9121IMG 9136IMG 9190

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь