line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Кадрові зміни в навчальних закладах району

Наш час ставить перед керівниками нові вимоги. Це стосується і управлінців системи освіти, бо саме на очільників дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів покладається стратегія розвитку і успіху колективу закладу, вміння вести його за собою. Сьогоднішній керівник повинен володіти високим рівнем професіоналізму, працездатності, відповідальності за доручену справу, мати чуття нового, відчувати час, події, прагнути бути кращим, робити все найдосконаліше, бути чесним і порядним.

  У новому 2016\2017 навчальному році, відповідно до діючого законодавства, в освітній галузі району відбулись такі кадрові зміни:

- у зв’язку з виходом на пенсію Порубая Віктора Павловича, директора Савинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, директором цього навчального закладу призначена Янько Олена Миколаївна, яка до цього працювала директором Довгалівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

- у зв’язку з виходом на пенсію Бузіна Анатолія Олександровича, директора Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівником цього навчального закладу призначена Ткаченко Тетяна Миколаївна, яка до цього працювала заступником директора з навчально-виховної роботи цієї ж школи та перебувала в кадровому резерві на керівника навчального закладу.

- у зв’язку із закінченням терміну дії контракту з Поповим Володимиром Миколайовичем, директором Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені О.А.Тризни призначена Бовдуй Світлана Петрівна, яка працювала директором Вербівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

- директором Вербівської ЗОШ І-ІІІ ступенів призначена Нікуліна Алла Вікторівна, яка до цього працювала заступником директора з навчально-виховної роботи Пришибського навчально-виховного комплексу і перебувала в складі кадрового резерву на керівника закладу.

- директором Довгалівської ЗОШ І-ІІ ступенів призначена Фещук Лілія Василівна, яка викладала в цій школі математику та фізику і перебувала в кадровому резерві на керівника навчального закладу.

   Відповідно до п. 4 ст.20 Закону України «Про освіту» керівників призначено на  посади відділом освіти Балаклійської районної державної адміністрації за погодженням з головою райдержадміністрації Масельським С.І.

  Районна державна адміністрація висловлює щиру подяку Порубаю В.П та Бузіну А.О. за сумлінну багаторічну працю в справі навчання і виховання підростаючого покоління та значний особистий внесок у розвиток освіти Балаклійщини.

osvita2osvita3osvita4osvitaosvita5
 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь