line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

9 вересня Балаклійський район відвідав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман

134a3459-2000x1333-635d9 вересня, напередодні Дня працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості України, під час урочистих зборів колективу Газопромислового управління "Шебелинкагазвидобування" з нагоди 60-річчя створення підприємства Балаклійський район відвідав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. На урочистих заходах також були присутні т. в. о. голови обласної державної адміністрації Юлія Світлична, голова обласної ради Сергій Чернов, голова районної державної адміністрації Степан Масельський та голова районної ради Олександр Літвінов.

   Під час заходу Прем'єр-міністр зазначив, що за час, який минув з його попереднього візиту на ГПУ «Шебелинкагазвидобування», підприємство встигло наростити потужності.

IMG 0329«Протягом багатьох років державне підприємство «Укргазвидобування», що мало гарантувати енергонезалежність країни, було на межі знищення. Ми зупинили цей процес. Розпочато модернізацію підприємства, що спрямована на збільшення газовидобутку. Підприємство отримує дозволи на розробку нових родовищ. Це зміцнить наші позиції не тільки у напрямку енергонезалежності, а й у сферы національної безпеки, - підкреслив Володимир Гройсман. - Наше завдання - за 5 років збільшити власний газовидобуток на 7 млрд куб. м».

   «Ми збільшуємо власний газовидобуток, ліквідуємо всі корупційні схеми в цій галузі - й робимо це абсолютно публічно», - підкреслив Володимир Гройсман.

   За словами головного геолога ГПУ «Шебелинкагазвидобування» Віктора Жмуркова, нова свердловина буде пущена в роботу наступного року.

   «З огляду на те, що глибина свердловини невелика, цього року буде закінчено буріння й оцінена її газоносність, проведені випробування. Після цього вона буде пущена в роботу», - розповів Віктор Жмурков.

   За його словами, одне з найстаріших газових родовищ країни - Шебелинське - сьогодні є найбільшим за запасами газу та річним видобутком, який становить 2,4 млрд куб. м на рік  (16% видобутку ДП «Укргазвидобування»).

   Під час урочистих заходів керівництво району виконало приємну місію та нагородило за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток газової промисловості району та з нагоди професійного свята - Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України Почесними грамотами та Подяками Балаклійської районної державної адміністрації та Балаклійської районної ради кращих працівників.

IMG 0479IMG 0331IMG 0509IMG 0394IMG 0486IMG 0254


 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь