line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Питання оформлення населенням субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на особливому контролі керівництва району

rdaСьогодні головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

 

   В ході апаратної наради особливу увагу було приділено питанням посилення роз’яснювальної роботи серед населення щодо оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

   Голова райдержадміністрації акцентував увагу на проведенні профілактичних заходів щодо недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію району.

   Крім цього, розглянуто низку питань щодо організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період, продовження ремонту доріг, викошування карантинних бур’янів на узбіччях доріг, прилеглих до полів, благоустрою населених пунктів Балаклійського району та інші.

   За результатами апаратної наради Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь