line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Обережність і строге дотримання елементарних правил пожежної безпеки — запорука Вашого здоров’я

Шановні жителі Балаклійщини!

У зв’язку з різким зниження температури вкотре нагадуємо, що стихія вогню небезпечна не тільки термічними ураженнями (опіками), але й задухою, яка є наслідком задимлення або вигоряння кисню.

 

 

Небезпеку представляє отруєння отруйними газами, які виділяються в процесі загоряння побутових предметів. На пожежі часто трапляються механічні травми, викликані обваленням конструкцій будівель внаслідок пожежі.

З метою недопущення виникнення пожеж, загибелі та травмування людей на  них необхідно суворо дотримання правил пожежної безпеки, а саме:

1. Використовуючи  електрообігрівачі, перевірте справність електропроводки, щитів, розеток та штепсельних вилок приладів, не допускайте використання у електролічильнику некаліброваних плавких вставок (жучків);

2. Не варто користуватися саморобними та кустарно виготовленими електрообігрівачами. Пам’ятайте: найбільшу кількість пожеж спричинюють саме вони;

3. Опалюючи приміщення піччю – перевірте, чи не з’явилися в ній тріщини або щілини. Це можна зробити, спаливши в печі трохи паперу, та згодом оглянувши її ззовні, – у місцях тріщин буде добре видно закопчення. Виявлені тріщини необхідно замастити глиною чи розчином. І взагалі ремонт печей можна доручати виключно фахівцям. Особливу обережність слід виявляти власникам будинків із дерев’яним перекриттям;

4. Не розпалюйте печі гасом, соляркою, бензином, та іншими легкозаймистими рідинами, не ставте в притул до них меблі, ліжка, спалимі предмети, дрова.

5. Не залишайте газову плитку ввімкненою на ніч. Не зберігайте на горищах та в підвалах легкозаймистих речовин, тримайте ці приміщення завжди під замком – це вбереже вас від непроханих гостей, необережність яких може спричинити пожежу.

6. Не допускати використання для підігріву в ліжку не сертифікованих в Україні електричних простирадл.

7. Не допускати паління цигарок у ліжку.

8. Особливо опікуйтесь тим, аби під час обігріву житла не постраждали діти, або ж їхні пустощі не призвели до біди! Крім того, завжди будьте обережні при вживанні «зігріваючого зсередини». Краще зігрійте себе та своїх близьких теплом приємного спілкування!

  Запам’ятайте: Ваша безпека та цілісність Вашого майна залежить тільки від Вас, а пожежа виникає там де її не чекають. Обережність і строге дотримання елементарних правил пожежної безпеки — ось залог Вашого здоров’я, безпеки та цілісності Вашого майна.  

 

Балаклійський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області


__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь