line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійський район гідно представив свою красу і багатство у Великому Слобожанському ярмарку

IMG 2913Балаклійський район гідно представив свою красу і багатство у Великому Слобожанському ярмарку, який проходив в Харкові на відкритій виставковій площі презентаційно-виставкового комплексу "Радмір-Експохол".

 

 

   24 та 25 вересня в Харкові відбувся 14-й Великий Слобожанський ярмарок, участь у якому взяли представники всіх районів і міст Харківської області, сусідніх областей України та міжнародних делегацій – учасниць VIII Міжнародного економічного форуму "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи". Відкрили торгове свято тимчасово виконуюча обов’язки голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична та народний депутат України Ірина Луценко, які після вітань оглянули виставкові експозиції.

   На гідному рівні був представлений Балаклійський район. В експозиції було все, чим пишається наш край: промислова, сільськогосподарська, переробна, харчова продукція, а саме виробництво АТ "Євроцемент – Україна", ТОВ з II "Хенкель- Баутехнік"(Україна), ТОВ "Балмолоко Екстра", ВБ "Балдрук", ПАТ "Балаклійське ХПП", ПАТ "АФ "Вербівське", ТОВ "Схід-Авіа–Агро", ТОВ "Балаклійська олія", ФОП Пивовар В.М., фермерського господарства "Фенікс". Свою зернову продукцію представили всі сільськогосподарські підприємства Балаклійщини.

   Гостинно хлібом-сіллю Юлію Світличну та Ірину Луценко на майданчику Балаклійщини зустрічали дівчата в національних костюмах, голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов ознайомили почесних гостей з усім тим, чим пишається наш рідний край. Народний хор "Джерело" та вихованці хореографічного колективів "Ритм" та "Лігрус" подарували гостям яскраві хореографічні та пісенні номери.

   У виставковому містечку під символічною назвою "Місто майстрів" народні умільці району продемонстрували учасникам ярмарку власноруч вироблені товари. Усім бажаючим майстри проводили майстер-класи народної творчості. Тут розташувався і намет Балаклійського краєзнавчого музею, експозиція якого була представлена виробами наших талановитих земляків: майстринь вишивальниць, художників, різьбярів по дереву. Серед учасників великої концертної програми виступив Балаклійський колектив естрадної пісні "Сім нот", який з великої сцени подарував глядачам пісні та добрий настрій.

   Програма Великого Слобожанського ярмарку включала в себе різноманітні конкурси та виступи творчих колективів .

   За результатами конкурсу "Твої таланти Харківщина" у номінації "Слобожанська краса", серед усіх районів області, здобула перемогу і була нагороджена дипломом лауреата І ступеня, наша красуня, яка представляла Балаклійський район. Також Балаклійщина зайняла почесне ІІ місце у номінації краща експозиція "Місто Майстрів".

   Під час святкового ярмарку всі райони Харківщини представили свої короваї. Після конкурсу короваї-учасники відправилися в якості подарунків до військових частин, госпіталів та дитячих будинків.

   Цього року на ярмарку було представлено понад дві тисячі товарів. Кожен бажаючий мав змогу придбати продукцію безпосередньо у виробника і за нижчою, ніж в інших торгівельних мережах ціною.

IMG 2711IMG 2739IMG 2754IMG 2808IMG 2844IMG 3157


 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь