line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Праця, подвиг, ставлення до людей та духовних цінностей наших ветеранів – це приклад для наслідування сучасній молоді

IMG 4346Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Валентина Панасенко разом з головою районної ради Олександром Літвіновим, депутатом обласної ради Анатолієм Русецьким та головою районної організації ветеранів України Олександром Захаровим взяли участь в урочистостях з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана, які відбулись у Балаклійській дитячий музичній школі.

   Щороку 1 жовтня у світі відзначають Міжнародний день людини похилого віку, а в Україні ще й День ветерана. З цієї нагоди, привітати людей старшого покоління та віддати їм данину шану прибуло чимало запрошених.

   З теплими вітаннями до ветеранів і людей старшого покоління звернулась заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко: "Від усієї душі вітаю Вас з теплим і сердечним святом - Днем людей похилого віку! Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість. Дорогі батьки, матері, бабусі і діди! Ваші стійкість і самопожертва завжди будуть для всiх яскравим прикладом мужності і любові до Вітчизни. Вашими руками відбудовано наше місто, будинки, дороги, дитсадки та лікарні. Нехай героїчні вчинки минулого надихають усіх нас на нові звершення в ім’я української держави. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей та духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді".

   Зі святкової сцени урочисто були нагороджені Почесними грамотами і цінними подарунками учасники бойових дій, захисники і визволителі нашої держави, які вистояли і перемогли у війні за рідний край, зробили величезний трудовий внесок у відбудову й розвиток України: Ветров Валентин Данилович, Полякова Віра Матвіївна, Борщ Іван Наумович, Гришко Микола Пилипович, Чернігін Михайло Іванович, Пономаренко Дмитро Васильович, Сальников Володимир Никифорович, Яковлєва Людмила Германівна, Таран Марія Іванівна, Смєлова Людмила Арсентіївна, Лободенко Любов Прокопівна та Онопрієнко Анатолій Олексійович.

IMG 4390IMG 4407IMG 4412IMG 4430IMG 4328IMG 4341


 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь