line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Селу Петрівське - 349 років

IMG 4936Минулої п’ятниці в селі Петрівське відбулися святкові заходи з нагоди святкування Дня села, на які завітало керівництво району.

 

 

 


   День села - це свято, на яке громада очікує протягом року і є чи не найбільшим з поміж усіх культурних заходів.

   30 жовтня 2016 року жителі села Петрівське відсвяткували день народження свого рідного краю, якому виповнилось 349 років.

   Цього дня в центрі села відбувся масштабний святковий концерт, який об"єднав всіх мешканців територіальної громади. На свято з привітаннями і подарунками завітали почесні гості: голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов та депутат обласної ради Анатолій Русецький.

   З щирими вітаннями до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Степан Масельський, зазначивши, що завдяки зусиллям всіх жителів з року в рік село розвивається та розквітає, успішно вирішуються питання розвитку сільського господарства, соціальної інфраструктури та благоустрою населеного пункту. Голова райдержадміністрації побажав не зупинятися на досягнутому, працювати на благо рідного краю, а також впевненості у завтрашньому дні та мирного неба над головою.

   Крім цього, керівництво району виконало приємну й почесну місію нагородження відзнаками кращих представників територіальної громади за вагомий особистий внесок у соціально – економічний розвиток громади та з нагоди Дня села, а саме: Назаренка Юрія Андрійовича, Непочатову Людмилу Іллівну, Башкатова Сергія Миколайовича, Кулік Михайла Олексійовича, Кисельова Віталія Олеговича, Котвицьку Наталію Іванівну, Харченка Олега Анатолійовича, Кійко Ніну Іванівну, Каськова Едуарда Анатолійовича, Сорокіну Антоніну Вікторівну, Письменну Тетяну Львівну.

   Продовжилися святкові заходи народними гуляннями: виступами аматорів села, смачними частуваннями та феєрверком.Святковий концерт та дитячі атракціони створили незабутню атмосферу родинного свята.

IMG 4966IMG 4999IMG 5137IMG 5123IMG 5172IMG 4946

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь