line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На особливому контролі у керівництва району питання підготовки бюджетних установ та житлового фонду до початку опалювального сезону

MaselskijСьогодні головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

 

   В ході апаратної наради очільник району особливу увагу приділив питанню підготовки бюджетних установ району та житлового фонду до початку опалювального сезону.

   Також були розглянуті не менш важливі питання життєдіяльності району, які потребують особової уваги, а саме: завершення ремонтних робіт у закладах охорони здоров"я, проведення моніторингу виконання робіт по ремонтах покрівель навчальних закладів району, розрахунок сільськогосподарських підприємств з населенням району за використання земельних ділянок (паїв), проведення ремонту доріг в населених пунктах та інші.

   Залишається на постійному контролі питання продовження роботи щодо оформлення населенням субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

   За результатами апаратної наради, Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь