line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні, у приміщенні Лозовеньківської сільської ради, голова райдержадміністрації Степан Масельський провів виїзний особистий прийом громадян

IMG 5795Сьогодні, у приміщенні Лозовеньківської сільської ради, голова райдержадміністрації Степан Масельський провів виїзний особистий прийом громадян. На прийомі були присутні сільський голова Михайло Даниленко та в.о. начальника Балаклійського ВП ГУНП в Харківській області підполковник поліції Сергій Зінчук. 

 

   В ході особистого прийому до Степана Івановича надійшло колективне зверненням щодо відновлення роботи поштового відділення в селі Лозовенька, відновлення вуличного освітлення по вулиці Свердлова та сприяння у оформленні документації на житловий будинок.

   Мешканці Лозовеньківської сільської ради звернулися до очільника району з питанням об’єднання територіальних громад. Голова районної державної адміністрації Степан Масельський надав роз’яснення щодо процесу добровільного об"єднання територіальних громад, зазначивши що основні принципи даного процесу є добровільність та економічна ефективність.

   Питання, які було порушено під час прийому, не залишаться поза увагою, зазначив голова райдержадміністрації Степан Масельський, будуть надані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ, а заявників буде проінформовано про заходи щодо їх вирішення. 

IMG 5772IMG 5784IMG 5801


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal