line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Петрівська школа відсвяткувала 80-річний ювілей

IMG 6131Сьогодні в селі Петрівське відбулась визначна подія – свій 80-літній ювілей відзначала загальноосвітня школа.

Розділити радість святкової події і привітати колектив школи прибули голова районної державної адміністрації Степан Масельський та голова районної ради Олександр Літвінов, інші почесні гості.

 

   Після теплих слів привітань керівники району нагородили колектив школи Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради і цінним подарунком, а також відзначили кращих вчителів школи.

   Під час святкового заходу гості переглянули сімейний фотоальбом історії школи, яка розпочинається з 1892 року з відкриття церковно-приходська школа. З часом вона реформувалась у дво-, чотири-, семирічну. У 1936 році вперше випустились 10-класники, тобто школа стала середньою.

   У роки Другої світової війни фашистські загарбники красуню-школу, зведену руками жителів села, батьків і учнів, перетворили в конюшню, а потім підпалили її. І лише в післявоєнний час вдалось її відбудувати.

   Багато керівників цього навчального закладу внесли свій вклад у її відродження і розбудову. Так, 24 роки очолював школу Теренін І.М, і ось уже 33 роки її незмінним очільником є Назарько Ю.А.

   Сьогодні в школі навчається 158 учнів, працює 20 педагогічних працівників-майстрів своєї справи. У навчально-виховному процесі використовуються 16 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас, майстерня, спортивна зала, бібліотека. За останній рік школа змінилась зовні, замінено 45 старих дерев’яних вікон на сучасні енергозберігаючі металопластикові, проведено ремонт шиферної покрівлі, придбано новий комп’ютерний клас на 9 персональних комп’ютерів, сучасне технологічне обладнання для шкільної їдальні.

   Найголовніше надбання школи це його дружній колектив, колектив професіоналів, які надають якісні освітні послуги, навчають дітей жити серед людей. Випускники школи стали вченими, військовими, лікарями, інженерами, спеціалістами сільського господарства, будівельниками, і всі вони вдячні школі і пам’ятають своїх учителів.

   Приємно усвідомлювати, що ця школа – це співдружність дітей і дорослих, це кузня знань і майстерня духовного виховання, це щоденний пошук змісту життя, професійного самовизначення, пошук ідеалів добра, любові, правди і краси.

IMG 5883IMG 5895IMG 5945IMG 5872IMG 5864

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь