line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В районі розпочинається опалювальний період

rdaГолова райдержадміністрації Степан Масельський провів чергову розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

 

   На виконання розпорядження т.в.о. голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної від 07 жовтня 2016 року № 440 «Про початок опалювального періоду», головою райдержадміністрації 10 жовтня 2016 року прийняте відповідне розпорядження про початок опального періоду в районі.

   В ході апаратної наради Степан Масельський надав доручення відповідним керівникам тримати на контролі питання включення опалення у навчальних, медичних, дитячих та інших закладах побутового і соціально-культурного призначення та житлово-комунальній сфері.

   На контролі очільника району залишаються питання обстеження стану доріг міста та проведення аварійного ремонту дорожнього покриття на головних магістральних вулицях, припинення протиправної діяльності у сфері зберігання та збуту контрафактних та сурогатних алкогольних напоїв на території району та проведення роз"яснювальної роботи серед населення, посилення заходів щодо недопущення збудника африканської чуми на території Балаклійського району

   З метою приведення в належний санітарний стан території району головою райдержадміністрації акцентовано увагу присутніх на проведенні робіт з прибирання та вивезення опалого листя на закріплених територіях.

   Після детального обговорення порушених питань Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів РДА.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь