line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Роботи з ремонту доріг тривають

IMG 6440Наш район – один з небагатьох у Харківській області, де цього року за рахунок власного фінансування вирішується одна з найболючіших проблем – ремонт доріг державної власності, загальна протяжність яких 512 кілометрів. На виконання цих робіт з районного бюджету, бюджетів громад, позабюджетних джерел виділені значні ресурси, і на більшості автошляхів району ямковість уже ліквідована. Але роботи ще продовжуються і, використовуючи кожну погожу годину, дорожники поспішають здійснити весь обсяг робіт. Основною вимогою до виконавців, перш за все, є якість ремонту. Це питання та питання використання коштів знаходяться на особистому контролі керівників району.

   Минулої суботи голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський та голова районної ради Олександр Літвінов ознайомилися з ходом ремонтних робіт на окружній дорозі Балаклії. Не зволікаючи та не втрачаючи жодної погожої хвилини, на цьому об’єкті працювала бригада ДРБУ-ЗЗ.

   Як зазначив Степан Іванович, ремонт проводиться за кошти районного бюджету. Також буде відремонтована дорога по вул. Стадіонній, в районі ремонтного заводу, на яку з районного бюджету передбачено 1 млн. 347 тис. гривень. По місту за рахунок коштів районного бюджету будуть відремонтовані два тротуари. «Основну увагу ми акцентуємо на якості виконання робіт. Перед ремонтниками стоїть завдання, допоки дозволяє погода, завершити ремонти за всіма напрямками», – підкреслив Степан Масельський.

    Так, зроблено дуже багато, і це відзначають та говорять спасибі ті, хто працює за кермом. Але в той же час виникають ситуації, які викликають неабияке обурення. Мова йде про рух щойно відремонтованими дорогами великогабаритних автомобілів, вага вантажу яких перевищує всі існуючі норми. Це стосується й перевезення сільськогосподарської продукції. Тим самим ці вантажівки вщент розбивають відремонтовані дороги, в які вкладені мільйонні ресурси району та громад, вкладена людська праця, від стану яких, у першу чергу, залежить безпека людей та, зокрема, дітей, які їздять до навчальних закладів шкільними маршрутами. От і хочеться запитати керівників підприємств, які займаються перевезенням таких вантажів: що це – байдужість до життєдіяльності району та громад, чи проста недбалість? І ще одне запитання: хто відповість за завдану шкоду?..

IMG 6442IMG 6443IMG 6446


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь