line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На засадах співфінансування

IMG 693211 жовтня заступник голови районної державної адміністрації Валентина Панасенко разом з головою районної ради Олександром Літвіновим, депутатами обласної ради Анатолієм Русецьким та Людмилою Немикіною, керуючим справами обласної ради Сергієм Кліменком та першим віце-президентом–виконавчим директором Асоціації органів місцевого самоврядування Миколою Тітовим взяли участь в урочистих заходах з нагоди відкриття об’єктів, реконструкцію яких здійснено завдяки реалізації міні-проектів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

   П’ятий рік поспіль Балаклійський район бере активну участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». Цього року з нашого району переможцями стали двадцять міні-проектів, сім з яких надійшли на конкурс із селищних та сільських населених пунктів. Районна влада не стоїть осторонь проблем територіальних громад, завжди надає фінансову допомогу. Для успішної реалізації та завершення цих проектів з районного бюджету було виділено значні кошти. Привітати громади з урочистими подіями з нагоди відкриття об’єктів та вручити керівникам закладів сертифікати переможців конкурсу завітали почесні гості.

IMG 6712Так, у рамках міні-проектів обласного конкурсу «Разом у майбутнє», які реалізовувалися за рахунок співфінансування з обласного, районного бюджетів та коштів з інших джерел, здійснено заміну на металопластикові 23-х вікон в Донецькій ЗОШ № 1, капітально відремонтована покрівля Андріївської ЗОШ № 2, замінено 47 вікон у Вербівській та 28 – у Веселівській школах, встановлено 17 металопластикових вікон у спортивній залі Бригадирівської школи.

   За рахунок обласного бюджету, коштів громади та позабюджетних ресурсів встановлено 17 металопластикових вікон і 5 дверей в Міловському сільському клубі та сучасну енергозберігаючу систему опалення в Борщівському сільському клубі.

IMG 6918Здійснення відповідних проектів – добре продовження роботи, яка, за ініціативи та підтримки районної влади, спільними зусиллями громад реалізується в нашому районі. Адже цього року для підготовки закладів освіти до навчального року з районного бюджету виділено понад двадцять мільйонів гривень. Це й заміна вікон та дверей в освітніх закладах, і покращання матеріально-технічної бази, і придбання мультимедійної та комп’ютерної техніки, й оновлення спортивного інвентарю тощо. У цілому реалізація обласних і районних програм, міні-проектів передусім спрямована на розвиток громад і, зокрема, на створення комфортних умов для навчання та виховання дітей, праці педагогічних колективів, на створення належних умов для відпочинку жителів, роботи працівників закладів культури.

   Впровадження сучасних енергозберігаючих технологій дає можливість значно економити енергоресурси, що є одним з найактуальніших питань сьогодення. І головне, люди, проявляючи ініціативу, мають не тільки бажання, а й реальними справами роблять своє життя та життя громад кращими.

   Поважні гості від усієї душі привітали педагогічні колективи, дітей, їхніх батьків, жителів з успішною реалізацією проектів, висловили сподівання, що громади Балаклійщини й надалі братимуть активну участь в обласному конкурсі. А також запевнили, що всі починання та ініціативи обов’язково будуть підтримані владою та депутатами всіх рівнів.

   Педагоги, діти, їхні батьки, представники громад висловили щиру вдячність за допомогу та підтримку в розвитку громад керівникам району, насамперед, голові Балаклійської районної державної адміністрації Степану Масельському та голові райради Олександру Літвінову, обласним депутатам та всім, хто бере активну участь у розбудові територій. Школярі та творчі колективи сільських клубів подарували гостям яскраві концертні номери, після чого запросили оглянути приміщення закладів та безпосередньо ознайомитися з результатами реалізації міні-проектів.

   З метою подальшого розвитку територіальних громад та покращання рівня життя його мешканців, участь Балаклійського району в обласному конкурсі «Разом у майбутнє» продовжується.

IMG 6600IMG 6537IMG 6622IMG 6836IMG 7127IMG 7134


 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь