line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Вітання голови райдержадміністрації Степана Масельського до Дня захисника України

Шановні земляки!

 

14 жовтня цього року, у світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка вважається заступницею і покровителькою, держава відзначатиме День захисника України. Цього ми вшановуємо бойові подвиги, самовідданість громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу та захисту нашої Батьківщини.

   Це прекрасна нагода зазирнути до сторінок історії та згадати про звитяги предків, які ратними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, висловити вдячність ветеранам Другої світової війни, які воювали за свою землю та героям сьогодення – українським солдатам, які боронять державу від зазіхань північного сусіда – агресора, вшанувати тих, хто поклав на сході своє життя.

   Захисники України – це не лише військовослужбовці. Сьогодні на захист власної землі постав практично кожен. Тому захисники – це всі українці, всі не байдужі громадяни, які працею, сумлінною професійною діяльністю, волонтерською роботою забезпечують економічний, гуманітарний, інформаційний захист держави. Усі, хто вболіває за її долю, подальше майбутнє, й працею на її благо та розвиток, допомагає бійцям на сході, опікується родинами військовослужбовців та загиблих героїв тут на місцях

   Шановні захисники України, щиро вітаю вас зі святом! Хай небо над вашими головами буде чистим і безхмарним, хай вірним і надійним тилом буде вам родинне та дружнє коло. Бажаю вам міцного здоров’я, щирих товаришів і незламного духу.

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                             Степан Масельський

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь