line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

17 жовтня на черговій апаратній нараді вирішувалися питання життєдіяльності району

rda17 жовтня головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

 

   В ході апаратної наради очільник району зауважив, що цього тижня стабілізувалися погодні умови, тому не гаючи часу потрібно приділити увагу приведенню в належний санітарний стан території району, а саме провести роботи з прибирання та вивезення опалого листя на закріплених територіях.

  На контролі керівника району залишаються питання завершення ремонту доріг, встановлення необхідних дорожніх знаків на автодорогах загального користування та комунальних дорогах району. З метою належної підготовки до складних погодних умов в осінньо-зимовий період голова райдержадміністрації наголосив на заготівлі та вивезенні на дороги необхідної кількості протиожеледних матеріалів.

   З початком опалювального сезону Степан Іванович в черговий раз повернувся до   питань продовження роботи щодо оформлення населенням субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та раціонального використання енергоресурсів.

  Також на контролі залишаються питання проведення ремонтних робіт в закладах охорони здоров'я,моніторингпосівів та залучення додаткових комбайнів під час збору врожаю цукрових буряків в сільгосппідприємствах району.

  За результатами апаратної наради, Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь