line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В селі Петрівське відбулось урочисте відкриття амбулаторії загальної практики – сімейної медицини

IMG 799318 жовтня до Балаклійського району з робочим візитом завітав заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк. У супроводі голови районної державної адміністрації Степана Масельського та голови районної ради Олександра Літвінова заступник голови обласної державної адміністрації ознайомився з роботою медичних закладів району та взяв участь в урочистому відкритті амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в селі Петрівське.

   Сьогодні зусилля всіх рівнів влади спрямовані на покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров"я та надання якісних медичних послуг населенню. Незважаючи на всі складнощі, обласна та районна влада знаходять можливості для покращення та удосконалення такої важливої для населення галузі.

   Балаклійський район має розгалужену систему охорони здоров"я, в кожній місцевій раді функціонують відповідні заклади, в яких надаються якісні медичні послуги.

   За підтримки обласної влади та ініціативи районної влади з метою стабільного функціонування медичних закладів району в цьому році виконано капітальні та поточні ремонти приміщень медичних закладів, здійснено заходи з енергозбереження, оновлено медичне обладнання. Саме сьогодні відбулося відкриття одного з таких об’єктів.

 Заступник голови облдержадміністрації Михайло Черняк, голова райдержадміністрації Степан Масельський та голова райради Олександр Літвінов урочисто відкрили в селі Петрівське амбулаторію загальної практики – сімейної медицини, ремонтні роботи в якій проводились протягом 2015-2016 років.

   Реконструкція цього об’єкту це яскравий приклад взаємодії всіх рівнів влади, адже кошти були залучені із Державного фонду регіонального розвитку - 4,6 млн грн., і з обласного бюджету 3,5 млн. грн. та з районного бюджету 280 тис. грн., для придбання медичного обладнання та меблів.

   Не тільки мешканці Петрівської територіальної громади, а і жителі навколишніх сіл тепер зможуть в повному обсязі отримувати якісну медичну допомогу в сучасному медичному закладі, який розташовано у двоповерховій будівлі. Зараз тут повністю відремонтоване приміщення, облаштовано кабінети для сімейного лікаря та лікарів різних спеціалізацій, кабінет щеплень, лікарняні палати, аптека, маніпуляційний та процедурні кабінети. 

IMG 7932До громади села Петрівське звернувся заступник керівника області, який від імені голови ХОДА Юлії Світличної привітав мешканців з такою визначною подією та побажав всім присутнім, у першу чергу, міцного здоров’я та подальшого розвитку територіальної громади.

«Для обласної влади дуже важливо, щоб мешканці міст, сіл та селищ мали можливість отримувати кваліфіковану медичну допомогу. Ми знаємо всі проблемні питання, які сьогодні є, та намагаємося їх вирішувати. Відкриття цієї амбулаторії є прикладом того, як ми можемо вирішувати питання розвитку медичної та соціальної сфер у непростий для держави час», - наголосив Михайло Черняк.

IMG 7941Прозвучали слова подяки та привітання й від голови райдержадміністрації Степана Масельського: «Я щиро радий тому, що ми сьогодні відкриваємо сучасну амбулаторію. В першу чергу хочу висловити слова подяки Райніну І.Л., колишньому очільнику області, керівництву обласної державної адміністрації, безпосередньо голові облдержадміністрації Світличній Ю.О. та її заступникам Шахненку Є.Д. та Черняку М.Є. адже завдяки їх підтримці реалізовано цей проект на загальну суму 8.1 млн.грн. Спільними зусиллями ми здійснили потрібну і нелегку роботу. Тепер у наших мешканців є все необхідне для отримання якісної та швидкої медичної допомоги. Відкриття оновленої комфортної амбулаторії - це важливий крок, який здійснено задля збереження та турботи про здоров’я мешканців громади"

   Під час робочої поїздки до Балаклійського району заступник голови ХОДА також ознайомився з роботою Гусарівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та відділень Балаклійської центральної клінічної районної лікарні.

IMG 7882IMG 8013IMG 8054IMG 8097IMG 8117IMG 8172


 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь