line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відповідно до діючого законодавства, призовників строкової служби не відправлятимуть до зони АТО

21 жовтня в Харківській облдержадміністрації відбулась селекторна нарада з питань проведення призову на строкову військову службу восени 2016 року, відбору громадян на військову службу за контрактом, стан ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в Харківській області.

 

   У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов, перший заступник голови, заступник голови та керівник апарату райдержадміністрації, військовий комісар, представники установ та організацій району, відповідальні працівники районної державної адміністрації.

   Відкриваючи нараду, заступник голови – керівник апарату ХОДА Вячеслав Аббакумов підкреслив важливість питань, що розглядаються, та необхідність виконати всі завдання з комплектування Збройних Сил України та проведення призову в Харківській області, нагадавши, відповідно до діючого законодавства, призовників строкової служби не відправлятимуть до зони АТО.

   У ході наради також розглянули питання комплектування армії за контрактом. Юрій Калгушкін закликав керівництво всіх районів та міст області активізувати проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів для пояснення мешканцям області всіх переваг військової служби за контрактом.

   З початку 2016 року 91 мешканець Балаклійського району вступив на контрактну службу до Збройних Сил України.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь