line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні відбулась розширена апаратна нарада

MaselskijСьогодні у малій залі засідань відбулася розширена апаратна нарада голови райдержадміністрації Степана Масельського з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

   З початком опалювального сезону, на контролі очільника району залишаються питання оформлення населенням субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, раціонального використання енергоресурсів, вирішення проблемних питань при підключенні деяких житлових будинків до мереж теплопостачання.

   Особлива увага керівництва району також була приділена питанням посилення заходів щодо недопущення збудника африканської чуми на території Балаклійського району.

   Також були розглянуті не менш важливі питання життєдіяльності району, які потребують особової уваги, а саме: розрахунок сільськогосподарських підприємств з населенням району за використання земельних ділянок (паїв), проведення аварійного ремонту доріг, встановлення необхідних дорожніх знаків на автодорогах загального користування та комунальних дорогах району, заготівля та вивезення на дороги протиожеледних матеріалів, несанкціонована вирубка лісосмуг та інші.

   За результатами апаратної наради Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь