line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Суспільство має право знати джерела отримання грошей е-декларантів - Президент України

Президент Петро Порошенко наголосив, що електронне декларування є надзвичайно важливим кроком у боротьбі з корупцією.

 

 

 

 

   «Багато тих, хто зараз декларував, приписав собі кеш вдома, думаючи, що це нульова декларація, що це потім дозволить їм уникнути перевірки. Але ключова позиція – підвести риску того, що робили 25 років. І далі пояснити, де ти взяв ці гроші», - наголосив Петро Порошенко під час виступу на Міжнародному економічному форумі у Львові.

   Президент підкреслив: «Народ і суспільство має право це знати. Боротися треба не з багатими, як дехто думає, а зі злочинцями, які беруть квартири, машини, дачі, вілли, літаки, перебуваючи весь час на державній службі». За його словами, електронне декларування є важливим кроком, що почався з Президента, який мав задекларувати все - від подушок на дивані до чашок на кухні.

   В той же час Петро Порошенко не підтримує необхідність е-декларування військових. «Не розумію, чому військовослужбовці, які зі зброєю в руках боронять державу, з 1 січня мають заповнювати електронні декларації. У них є чим займатися", - сказав він, додавши, що  діяльність державних службовців має бути прозорою. 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь