line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні голова райдержадміністрації проінспектував хід ремонтних робіт в амбулаторіях та ФАПах району

IMG 0538Голова районної державної адміністрації Степан Масельський разом з головою районної ради Олександром Літвіновим в рамках робочої поїздки до населених пунктів району відвідали заклади охорони здоров’я та освіти, в яких проводяться ремонтні роботи.

 

 

   Районна влада значну увагу приділяє розвитку галузі охорони здоров’я. В цьому році проводяться капітальні ремонти всіх об’єктів первинної медико-санітарної ланки, створюються всі необхідні зручності для отримання якісних медичних послуг.

   Сьогодні голова райдержадміністрації проінспектував хід ремонтних робіт в амбулаторіях та ФАПах району.

   У ході робочої поїздки Степан Іванович відвідав Яковенківську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини, в якій тривають ремонтні роботи. Як розповів голова Яковенківської сільської ради Іван Кривоніс, вартість капітального ремонту амбулаторії становить 392,2 тис. грн., співфінансування з районного бюджету складає 202,0 тис. грн.

IMG 0575У Морозівській сільській раді очільник району оглянув фельшерсько-акушерський пункт. У 2016 році за кошти районного бюджету в сумі 231,9 тис. грн. здійснена реконструкція будівлі, систем водопостачання та водовідведення, проведений внутрішній ремонт приміщень фельшерсько-акушерського пункту с. Морозівка. Заміна медичного обладнання, офісних та медичних меблів проведена за рахунок коштів районного бюджету на суму 78,2 тис. грн. Всі ремонтні роботи на стадії завершення і невдовзі мешканці Морозівської територіальної громади зможуть отримувати якісні медичні послуги в оновленому та сучасному ФАПі.

   Завітало керівництво району і до Савинської територіальної громади, щоб ознайомитися з ходом ремонту в терапевтичному відділенні № 2. В цьому році за рахунок субвенції з державного бюджету в сумі 420,0 тис. грн. та коштів районного бюджету в сумі 10,9 тис. грн. здійсненний капітальний ремонт по заміни віконних та дверних блоків у приміщеннях терапевтичного відділення.

Також за рахунок районного та місцевого бюджетів проведено капітальний ремонт будівлі П’ятигірської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Для виконання капітального ремонту з районного бюджету було спрямовано 450 тис. грн. та з бюджету сільської ради 150 тис. грн.

IMG 0662Районною владою приділяється особлива увага освітній сфери, саме тому прийнято рішення про створення навчально-виховного комплексу в селі Гусарівка, де взагалі була відсутня дошкільна освіта. З районного бюджету та субвенції сільської ради виділено кошти на проведення робіт з реконструкції частини приміщень Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів для розміщення навчально-виховного комплексу. Загальна вартість проекту становить 2291,0 тис. грн. Наразі ремонтні роботи ще тривають.

Керівництво району відвідало і П’ятигірську дитячу музичну школу, де за кошти районного бюджету здійснено капітальний ремонт з заміни вікон на енергозберігаючи металопластикові на загальну суму 73,7 тис. грн. Нині за рахунок районного бюджету триває поточний ремонт цього приміщення, на який виділено 76,2 тис. грн. та придбано меблі та лінолеум на суму 14,4 тис. грн.

Під час огляду об’єктів соціальної сфери Степан Масельський акцентував особливу увагу на якості ремонтних робіт та темпах виконання.

IMG 0559IMG 0578IMG 0616IMG 0621IMG 0689IMG 0684


 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь