line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

За військовослужбовцями-строковиками зберігатимуть робоче місце та заробітну плату

Як розповіли в обласному військовому комісаріаті, значна частина призовників Харківщини проходитимуть службу на території області.

 

 

 

 

   «Пройдено «екватор» призовної кампанії, яка триватиме до кінця листопада. Наразі з обласного призовного пункту вже відправлено більше половини від планової кількості строковиків. Вони будуть служити в Збройних силах України та інших військових формуваннях, зокрема, Національній гвардії України», - розповів заступник військового комісара Харківського обласного військового комісаріату по роботі з особовим складом та громадськістю Андрій Семенович.

   За його словами, близько 30% строковиків, які служитимуть у Нацгвардії, проходитимуть службу на території Харківської області, зокрема, в Університеті  Національної гвардії України та військових  частинах №3005 і №3007. Частина призовників буде проходити службу у містах Дніпро й Одеса.

   «Військовослужбовці-строковики не будуть проходити службу в зоні АТО. Розподіл за військовими частинами проходить з урахуванням побажань призовників. Також при розподілі враховується їх професія та попереднє місце роботи», - зауважив Андрій Семенович.

   Також, згідно із законодавством, строковики мають низку пільг. Так, одразу при відправці на службу кожному призовникові відкривають рахунок в банку, на який службовці отримують соціальну допомогу в розмірі двох мінімальних заробітних плат. За ними зберігається попереднє місце роботи та середня заробітна плата. Паралельно з проходженням служби строковики мають  можливість отримати вищу освіту.

   Крім того, вже за три місяці строкової служби призовник має можливість заключити контракт та продовжити службу в професійній армії, отримуючи зарплатню від  7 тис. грн.

   Військові наголошують: проходження строкової служби є вагомою перевагою при влаштуванні на роботу для тих, хто планує в подальшому працювати в будь-яких силових структурах.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь