line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Залучення військовослужбовців строкової служби до виконання бойових завдань у зоні АТО заборонено

IMG 0727Сьогодні під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Черняка відбулася селекторна нарада з питання проведення осіннього призову, набору до контрактної армії та організації роботи військового обліку в районах області. За дорученням голови ХОДА Юлії Світличної обговорили питання охоплення мешканців регіону субсидіями на житлово-комунальні послуги. У нараді взяв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський разом з головою районної ради Олександром Літвіновим.

   Під час наради Михайлом Євгенійовичем було наголошено на необхідності виконання поставлених завдань з комплектування Збройних сил України та проведення призову в Харківській області.

   За інформацією військового комісара Харківського обласного військового комісаріату, полковника Юрія Калгушкіна, наразі планове завдання з осіннього призову в області виконано на 75%.

   «Залучення військовослужбовців строкової служби до виконання бойових завдань у зоні АТО заборонено», - відзначив Юрій Калгушкін.

   Також у ході селекторної наради Михайло Черняк відзначив важливість проведення роботи з відбору громадян на військову службу за контрактом.

   «Потрібно зосередитись на цьому питанні - планове завдання повинне бути виконано обов’язково в повному обсязі й у встановлений термін», - зазначив заступник керівника області.

   Юрій Калгушкін запевнив, що робота в цьому напрямку не припиняється.

   «Планове завдання на III квартал Харківська область виконала на 106 %. Пропоную головам районних держадміністрацій та військовим комісарам розробити спільні заходи щодо залучення кандидатів до служби у війську за контрактом на IV квартал», - сказав обласний військовий комісар.

   У кінці засідання було обговорене питання ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в Харківській області. 

   За дорученням голови ХОДА Юлії Світличної під час селекторної наради було розглянуто питання охоплення мешканців регіону субсидіями на житлово-комунальні послуги.

   «Країна увійшла в опалювальний сезон, і нові тарифи стануть великим навантаженням для громадян. Значній кількості мешканців Харківської області буде важко самостійно сплачувати за комунальні послуги. За розрахунками Мінсоцполітики, в опалювальному сезоні 2016-2017 років плановий показник охоплення населення субсидіями для Харківської області становить 690 тисяч домогосподарств», - зауважив Михайло Черняк.

   Він повідомив, що найближчим часом буде підписано доручення голови обласної адміністрації Юлії Світличної щодо чіткого виконання планів з призначення субсидій в районах.

   Як уточнив в ході засідання директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага, субсидіями мають бути охоплені 66% домоволодінь області.

   «Від керівників на місцях залежить, як буде виконано завдання уряду - забезпечити громадян допомогою. Саме субсидії будуть тим інструментом, завдяки якому люди відчуватимуть, що держава працює на суспільство», - підкреслив Михайло Черняк.

   Керівникам районів під час наради було запропоновано переглянути штатний розклад відділів соцзахисту та стимулювати тих працівників, які займаються призначенням субсидій. Крім того, їм рекомендували залучати до цієї роботи співробітників районних центрів зайнятості та пенсійних фондів.

IMG 0718IMG 0717IMG 0721


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь