line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Звернення голови райдержадміністрації

Дорогі земляки!

     Ми з вами увійшли в опалювальний сезон, і нові тарифи стають великим навантаженням на кожну сім’ю. Значній кількості мешканців району буде важко самостійно оплачувати за комунальні послуги. Сьогодні багато споживачів централізованого теплозабезпечення отримали квитанції на оплату послуг з теплопостачання, в яких зазначені «вражаючі» нараховані суми. Але, підстав для хвилювання не повинно бути, тим більше для паніки. Поясню чому.

   Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2015 № 1037 на розмір щомісячної плати за послугу з опалення для населення без будинкових приладів обліку теплової енергії впливає значення коефіцієнта, що враховує відхилення фактичної температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального сезону від розрахункових показників. Зважаючи на значення коефіцієнта, розмір плати за послугу з централізованого опалення щомісяця буде різним.

     У зв’язку з тим, що опалювальний сезон в поточному році був розпочатий раніше, кількість днів надання послуги перевищила нормативну. Крім того, фактична температура зовнішнього повітря була нижчою ніж температура, яка врахована в тарифі. На жаль, ці два фактори призвели до того, що розмір вищезгаданого коефіцієнту в жовтні 2016 року перевищив 1 (одиницю) і це призвело до збільшення нарахувань за опалення.

     Вищезазначена постанова також передбачає, що після закінчення опалювального сезону розмір призначених субсидій буде перераховано відповідно до фактичної вартості спожитої послуги. Тому, тим громадянам, які користуються субсидією, необхідно сплачувати лише обов’язкову частку плати за опалення (зазначену в квитанції по опаленню), а громадянам яким субсидія призначена не на всю опалювальну площу, ще і додаткову плату за надлишкову площу. Це також стосується і всіх інших комунальних платежів (за електричну енергію, за водопостачання та водовідведення, за газопостачання, за житлово-комунальні послуги). А сім`ям, які не встигли оформити субсидію до початку опалювального сезону, ще не пізно звернутися до управління соціального захисту населення за її оформленням.

     Ще раз наголошую, що допомогу держави – субсидію – може отримати більшість українських родин, якщо їхні комунальні витрати перевищують в середньому 15% щомясічного сукупного доходу. Уряд адресно заплатить за кожного громадянина.

     Громадянам, які не отримують субсидії, постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.16 № 744 «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів в оплаті за послуги централізованого опалення шляхом шляхом створення умов для отримання рострочки на оплату послуг з централізованого опалення» надана можливість в опалювальний період сплачувати лише 50% вартості спожитих послуг, решту – сплатити в неопалювальний період.

     Для отримання такої знижки споживач повинен буде лише подати відповідну заяву до абонентського відділу комунального підприємства «Балаклійські теплові мережі».

     Кожен, хто потребує допомоги на сплату житлово-комунальних послуг, її отримає. Держава це гарантує.

     В разі виникнення питань щодо оформлення житлових субсидій та сплати за житлово-комунальні послуги звертайтесь до Управління соціального захисту населення Балаклійської районної державної адміністрації за адресою: м. Балаклія, пл. Ростовцева, 4, кабінет № 21, або за телефонами 2-09-32, 5-22-30, 2-09-31.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                    С.І. Масельський

           

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь