line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Українці можуть скористатися допомогою уряду для придбання твердого палива на зиму

Уряд додатково виділив понад 359 млн грн допомоги населенню на закупівлю твердого палива та скрапленого газу. «Це означає, що більш ніж півмільйона українських родин, які проживають у сільській місцевості і для опалення житла не використовують природний газ або інші види опалення – централізоване або електричне, мають змогу скористатися урядовою допомогою й закупити тверде паливо, щоб належним чином підготуватися до зими», - роз’яснюють в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

   Безповоротна грошова допомога уряду на придбання твердого палива (вугілля, дров, брикет тощо) призначається, виходячи з норми у дві тонни на одне домогосподарство на рік і граничного показника вартості, який становить 2000 грн за тонну.

   Урядовці зазначають, що субсидія на придбання твердого палива оформляється так само, як і звичайна житлова субсидія. Щоб її отримати, потрібно подати в місцевий орган соціального захисту декларацію про доходи та заяву. В останній слід підкреслити поле зі словами «на придбання твердого палива та скрапленого газу».

   Такою допомогою мають можливість скористатися ті сім’ї, які використовують для опалення виключно тверде паливо. Субсидія їм надається незалежно від площі житла і виплачується один раз на рік в готівковій формі на особовий рахунок в банку. Чим менший дохід родини, тим більший розмір урядової допомоги вона отримає.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь