line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

14 листопада відбулася чергова апаратна нарада

rdaСьогодні головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.


 

   В ході апаратної наради очільник району в черговий раз особливу увагу приділив питанню оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги. Степан Іванович наголосив, що допомогу держави – субсидію – можуть отримати більшість українських родин, якщо їхні комунальні витрати перевищують в середньому 15% щомясічного сукупного доходу. Уряд адресно заплатить за кожного громадянина. Потрібно більш активніше проводити інформаційно-роз"яснювальну роботу серед населення району, ми повинні дійти кожного мешканця нашого району. Кожна родина, яка потребує державної допомоги і має на неї право, повинна в повному обсязі отримувати якісні послуги.

   В зв’язку з прогнозованим погіршення погодних умов голова райдержадміністрації також акцентував увагу присутніх керівників на забезпеченні готовності сил та засобів, які планується залучати для проведення заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків та льодоходів, обов’язковій перевірці технічних засобів, які будуть задіяні для очистки снігових заметів.

   Також були розглянуті не менш важливі питання життєдіяльності району, які потребують особової уваги, а саме: здійснення контролю за роботою систем опалення та температурним режимом в навчальних закладах району, проведення ремонтних робіт у закладах охорони здоров’я, надання якісних адміністративних послуг, виділення земельних ділянок учасникам АТО, розрахунку сільськогосподарських підприємств з населенням району за використання земельних ділянок (паїв), моніторингу заходів щодо недопущення збудника африканської чуми на території Балаклійського району, а також здійснення заходів щодо спусків води на автошляхах району та інші.

   За результатами апаратної наради, Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь