line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

14 листопада відбулася чергова апаратна нарада

rdaСьогодні головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.


 

   В ході апаратної наради очільник району в черговий раз особливу увагу приділив питанню оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги. Степан Іванович наголосив, що допомогу держави – субсидію – можуть отримати більшість українських родин, якщо їхні комунальні витрати перевищують в середньому 15% щомясічного сукупного доходу. Уряд адресно заплатить за кожного громадянина. Потрібно більш активніше проводити інформаційно-роз"яснювальну роботу серед населення району, ми повинні дійти кожного мешканця нашого району. Кожна родина, яка потребує державної допомоги і має на неї право, повинна в повному обсязі отримувати якісні послуги.

   В зв’язку з прогнозованим погіршення погодних умов голова райдержадміністрації також акцентував увагу присутніх керівників на забезпеченні готовності сил та засобів, які планується залучати для проведення заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків та льодоходів, обов’язковій перевірці технічних засобів, які будуть задіяні для очистки снігових заметів.

   Також були розглянуті не менш важливі питання життєдіяльності району, які потребують особової уваги, а саме: здійснення контролю за роботою систем опалення та температурним режимом в навчальних закладах району, проведення ремонтних робіт у закладах охорони здоров’я, надання якісних адміністративних послуг, виділення земельних ділянок учасникам АТО, розрахунку сільськогосподарських підприємств з населенням району за використання земельних ділянок (паїв), моніторингу заходів щодо недопущення збудника африканської чуми на території Балаклійського району, а також здійснення заходів щодо спусків води на автошляхах району та інші.

   За результатами апаратної наради, Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal