Измени Одну Жизнь

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Волейбол найвищого ґатунку

112 листопада в КП БРР «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» пройшов 15-й традиційний обласний турнір з волейболу пам’яті В.М.Приходька.

Даний спортивний захід щороку проводився з 2001 року в пам'ять колишнього керівника Центру електрозв’язку № 7 Володимира Миколайовича Приходька. У 2015-му турнір не відбувся. Таким чином, цього річ сталося відродження обласних змагань на які з’їхались волейбольні команди з Первомайського, Ізюму, Дворічної та господарі - збірна Балаклійського району.

Почесними гостями обласного заходу стали голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.

Слід зазначити, що турнір був високо рівня, так як три команди є діючими призерами обласної Спартакіади 2016 року. Так, збірна м. Первомайського чемпіон по І групі, команда «Родіна» (смт Дворічна) чемпіон по ІІ групі, збірна Балаклійського району бронзовий призер.

Змагання пройшли за круговою системою. Найсильнішими виявились волейболісти з Дворічної, які 2:1 переграли Первомайський, і з рахунком 2:0 Балаклію і Ізюм. Другими стали первомайці, які перемогли лише Ізюм 2:0 і за додатковими показниками обійшли балаклійців. Наші земляки спочатку поступились ізюмчанам 1:2 та команді «Родіна» 0:2, а потім перемогли 2:1 Первомайський. Перемога з рахунком 2:0 гарантувала б балаклійцям другу сходинку п’єдесталу. А так, Балаклія третя. Загалом, уболівальники отримали безліч позитивних емоцій від волейболу найвищого рівня.

По завершенню турніру відбулась урочиста церемонія нагородження переможців та призерів змагань, яку провели начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Кунденко та помічник депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького Оксана Супрун.

Кожній команді було вручено кубок, грамоти та медалі, а кращі гравці кожної команди відмічений волейбольними статуетками та грамотами.

Від депутата обласної ради команди отримала волейбольні м’ячі та продуктові набори, а кращі гравці спортивну амуніцію.