line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В Лозовеньці святкували День села

IMG 142812 листопада в погожу осінню днину в мальовничому селі Лозовенька традиційно святкували день села. На урочистості завітали почесні гості – голова райдержадміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.

 

IMG 1282   Святкування розпочалося з урочистої події – відкриття фельдшерсько-акушерського пункту після проведеного капітального ремонту. В цьому році за кошти сільського бюджету здійснено реконструкцію будівлі, систем водопостачання та водовідведення, замінено опалювальний котел. Для надання якісної медичної допомоги за кошти районного бюджету придбано сучасне медичне обладнання, офісні та медичні меблі. Отож мешканці Лозовеньківської територіальної громади зможуть отримувати кваліфіковану медичну допомогу в сучасних комфортних умовах.

   Після урочистого відкриття всіх гостинно запросили до сільського клубу, де в теплій та затишній атмосфері продовжилося святкування.

   В 285 день народження села Лозовенька голова районної державної адміністрації Степан Масельський висловив глибоку вдячність всім його активним жителям, хто своєю наполегливою та сумлінною працею вносить вагомий внесок у розвиток свого рідного села.

   Степан Іванович також висловив щиру подяку сільському голові Михайлу Даниленку за те, що він завжди дбає про своїх односельців, не стоїть осторонь нагальних потреб, займає активну громадянську позицію.

    «Щиро бажаю всім вам щасливої долі, мирного неба над головою, міцного здоров'я, благополуччя, наснаги, успіхів та плідної праці на благо рідної Балаклійщини та всієї України.

   Нехай процвітає село Лозовенька, а кожна оселя поповнюється достатком та щастям. Бережіть і плекайте славні традиції і звичаї села, примножуйте здобутки його на радість дітям та онукам. Бо село – це криниця родоводу, це велика родина, це частина Вашого серця», - зазначив Степан Масельський.

   Під час святкового заходу керівництво району нагородило Почесною грамотою Балаклійської районної державної адміністрації та районної ради кращих представників територіальної громади: Філенко Любов Василівну, Мінцеву Тетяну Миколаївну, Петряєва Олександра Григоровича, Рябініну Інну Олександрівну, Стремоухову Ірину Василівну, Стремоухову Марину Володимирівну, Стремоухову Олену Олександрівну.

   Учасники художньої самодіяльності села підготували чудову концертну програму, яка подарувала присутнім безліч позитивних емоцій.

IMG 1451IMG 1457IMG 1465IMG 1469IMG 1473IMG 1559
 

 

 

 

 

 


 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь