line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні в смт Донець відбувся особистий прийом громадян головою райдержаміністрації

IMG 1722З метою реалізації конституційного права громадян на звернення, передбаченого статтею 40 Конституції України, врегульованого Законом України "Про звернення громадян" сьогодні голова райдержадміністрації Степан Масельський провів виїзний особистий прийом громадян у примішенні Донецької селищної ради.

 

   На прийом до керівника району звернулося чотирнадцять осіб. Більшість питань, які були порушені мешканцями смт Донець, стосувалися порядку нарахування оплати за теплопостачання та проведення індивідуального опалення в багатоповерхових житлових будинках. На такі важливі питання мешканців територіальної громади Степан Іванович відразу надав роз'яснення. З приводу нарахування оплати за теплопостачання, голова райдержадміністрації зазначив, що найближчим часом фахівці КП "Балаклійські теплові мережі" вивчать дане питання та нададуть роз'яснення. Ті мешканці, які не взмозі спачувати за житлово-комунальні послуги повинні скористатися державною допомогою - субсидією. Уповноважені селищної ради обов'язково нададуть кожному допомогу в оформленні субсидій, зазначив Степан Іванович.

IMG 1652   Звернулися до голови райдержадміністрації і з питаннями, які стосувалися заміни вікон на енергозберігаючі металопластикові в ДНЗ № 2, опалення дитячої спортивної школи, приватизації приміщення по вул. Центральній, 5 та інші.

   З усіх порушених питань Степаном Масельським надані роз'яснення та взято на контроль їх виконання.

   Після проведеного прийому голова райдержадміністрації ознайомився  з роботою медичних закладів, розташованих на території ради, оглянув приміщення амбулаторії загальної-практики сімейної медицини, поліклінічного відділення, терапевтичного відділення та денних стаціонарів з метою проведення в них капітальних ремонтів по заміні віконних та дверних блоків, виконання внутрішніх ремонтних робіт.

IMG 1830   Степан Іванович особисто поспілкувався з відвідувачами та паціентами медичних закладів,   всім побажав  найшвидшого одужання та мійного здоров"я.

   За ініціативи голови райдержадміністрації на сьогодні проводяться заходи щодо виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення вищезазначених робіт.

   Мешканці району повинні отримувати якісні медичні послуги в комфортних сучасних умовах - це одне з пріоритетних завдань влади, зазначив Степан Масельський.

IMG 1780IMG 1810IMG 1752

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь