line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Коментар Юлії Світличної з нагоди Дня гідності та свободи

oficiyne svitlichna.«Події, що почалися в нашій країні в цей день три роки тому, змінили не тільки Україну, але й кожного з нас. І слово «гідність» у назві цього молодого державного свята надзвичайно точно відображає сутність змін, що відбулися.

 

 

   Три роки тому ми довели в першу чергу самим собі, що наше почуття власної гідності є вищим за будь-які перешкоди. Ми зрозуміли, що зміни в нашому житті та в житті країни починаються з нас самих. Що чекати чарівників не варто – варто працювати самим, змінювати себе та світ навколо себе, йти вперед, вірити у свою мрію та досягати визначених цілей.

   І це головний здобуток, який отримав кожен із нас завдяки людям, які першими вийшли на Майдан три роки тому. І це відчуття гідності, свободи, сили духу завжди буде з нами.

   Переконана, що увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні є надзвичайно важливим для кожного з нас та суспільства в цілому. Адже ці Герої й зараз надають нам сил, віри та завжди нагадують про велику відповідальність, яка покладена на кожного з нас. Тому появу в Харкові в цьому році вулиць Євгена Котляра, Юрія Паращука, Владислава Зубенка та майдана Героїв Небесної Сотні вважаю не тільки даниною пам’яті Героїв Революції Гідності, але й важливим кроком у розвитку нашої самосвідомості. Вони завжди слугуватимуть прикладом для всіх нас».

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь