line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

22 листопада під головуванням голови райдержадміністрації Степана Масельського відбулося засідання колегії

IMG 2174Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації, голови колегії Степана Масельського відбулося засідання колегії райдержадміністрації, у роботі якої взяли участь голова районної ради Олександр Літвінов, члени колегії, керівники правоохоронних органів та силових структур керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, організацій, установ, органів місцевого самоврядування.

 

   На порядок денний було винесено питання стану впровадження в районі заходів з підвищення енергоефективності та енергозбереження, з якого проінформував начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово - комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації Олександр Ситнік.

    Енегоефективність та енергозбереження на сьогоднішній день є одним із найважливіших пріоритетів соціально-економічного розвитку району. В умовах постійного підвищення цін на енергоносії актуальність вирішення проблеми енергоефективності та енергозбереження значно зростає. З метою скорочення споживання паливно-енергетичних ресурсів у районі проводиться відповідна робота щодо впровадження енергоефективних та енергозберігаючих заходів. В деяких закладах освіти, охорони здоров»я та культури здійснено заміну систем опалення, збудовано модульні котельні на пелетному паливі, замінено опалювальні котли. В населених пунктах району встановлено вуличні консольні світильники LED та проведено капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення із заміною світильників на світлодіодні. Робота в даному напрямку триває.

IMG 2195    Підсумовуючи перше питання, голова райдержадміністрації Степан Масельский зазначив, що роботу з впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження необхідно продовжувати. Для цього вже сьогодні потрібно займатися виготовленням проектно-кошторисної документації, що дасть змогу залучити кошти міжнародної технічної допомоги, державного фонду регіонального розвитку на впровадження заходів у сфері енергозбереження та енергоефективності, а також приймати участь в різних конкурсах проектів.

   Начальник відділу культури районної державної адміністрації Оксана Супрун проінформувала присутніх щодо стану культурного обслуговування населення в районі. На сьогодні в районі функціонує 74 заклади культури. Мережа налічує: 34 клубних заклади (1 – Районний БК, 2 – міських клуби, 9 – сільських та селищних Будинків культури, 20 сільських клубів, 1 – сільський Палац культури та 1 – профспілковий Палац культури).

   Комунальний заклад «Балаклійська централізована бібліотечна система», об’єднує 35 бібліотек району, з них: 2 районні, 3 міських, 6 селищних, 24 сільських бібліотеки-філії, 4 дитячі музичні школи та 1 краєзнавчий музей.

   Всі заклади культури забезпечують в повному обсязі потреби населення.

   Члени колегії та присутні заслухали звіт Морозівського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

IMG 2245   Про стан проведення осіннього комплексу сільськогосподарських робіт та стан галузі тваринництва в сільськогосподарських підприємствах району, доповів начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Олексій Верещака. Як зазначив Олексій Іванович на сьогодні триває збирання пізніх культур та цукрового буряку. Важливе значення в осінньому комплексі польових робіт є оранка зябу, сільгосппідприємствами району зорано 31091 га.

   Станом на 01.11.2016 дванадцять господарств району утримують худобу та птицю, з них 10 господарств займаються розведенням великої рогатої худоби, 5 – утримують свиней та 2 господарства утримують птицю. Всі сільгосппідприємства закінчили заготівлю кормів.

    Підводячи підсумки даного питання голова райдержадміністрації, зазначив, що першочерговим завданням сільгосппідприємств є стовідсотковий розрахунок за оренду земельних паїв у 2016 році.

   Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Леся Молодовець доповіла про здійснення контролю за умовами проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

IMG 2259   На даний час найактуальнішим завданням у роботі з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, є здійснення постійного контролю за умовами їх проживання в осінньо-зимовий період та активна взаємодія всіх органів влади та структур, причетних до роботи з дітьми, спрямована на своєчасне виявлення та надання допомоги дітям, які можуть опинитися у несприятливих умовах.

    Про стан медичного обслуговування населення в районі, пріоритетні напрямки його розвитку та організацію медичного забезпечення внутрішньо переміщених осіб проінформувала начальник відділу охорони здоров"я районної державної адміністрації Лілія Бабіч. Лікувальні заклади району надають в повному обсязі різнопланову медичну допомогу, як мешканцям району так і внутрішньо переміщеним особам, зазначила Лілія Миколаївна.

   Члени колегії протокольно розглянули питання стану виконавської дисципліни в структурних підрозділах Балаклійської районної державної адміністрації.

    По кожному з питань порядку денного  засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.

IMG 2280IMG 2205IMG 2210 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь