line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Під час семінар-наради було розглянуто ряд актуальних питань життєдіяльності району

IMG 2286Голова районної державної адміністрації Степан Масельський спільно з головою районної ради Олександром Літвіновим провели семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування району. У семінар-нараді взяли участь керівники правоохоронних органів та силових структур, відповідальні працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, районні засоби масової інформації.

 

   Під час семінар-наради було розглянуто ряд актуальних питань життєдіяльності  району. Про формування проектів місцевих бюджетів на 2017 році доповіла Лідія Гололобова, начальник фінансового управління райдержадміністрації, зазначивши, що в грудні поточного року на сесію районної ради буде винесено питання щодо затвердження районного бюджету на 2017 рік.

IMG 2302Начальник відділу культури Оксана Супрун доповіла про організацію та проведення Новорічних та Різдвяних свят на території району. Розпочинають цикл новорічних свят традиційно заходи до Дня святого Миколая. В районному Будинку культури в рамках цього свята відбудеться прем’єрний показ дитячої музичної вистави «Крижане серце». Новорічну виставу буде представлено протягом грудня-січня безкоштовно для дітей району та міста Балаклія. Також заплановано відкриття головної новорічної ялинки   району у форматі дитячого театралізованого дійства «Дива трапляються».

   З 19 грудня по 16 січня у Балаклійському районному краєзнавчому музеї працюватиме виставка «Від Миколая до Різдва» та проводитимуться інтерактивні екскурсії-вікторини.

   Також протягом грудня-січня (за окремим графіком) планується проведення кіно-ялинок на базі кінозали Балаклійського районного Будинку культури у межах яких передбачено здійснити показ мультфільмів для дітей та юнацтва, майстер-класи з виготовлення новорічних сувенірів, інтерактивні розваги.

   Новий творчий рік традиційно розпочинає районне Різдвяне свято «Радуйся, земле». Всього до Різдва у клубних закладах заплановано проведення ряду заходів, серед яких театралізовано-видовищні дійства та концерти.

   На завершення свят, на районній сцені передбачено показ дитячої вистави "Крижане серце" та розважальний концерт "З першого по тринадцяте…".

IMG 2314Голова райдержадміністрації Степан Масельський наголосив на тому, що в кожній територіальній громаді, школі, дитячому садку повинні бути організовані новорічні заходи на належному рівні, особливу увагу приділити дітям пільгових категорій та дітям з багатодітних сімей, дітям сімей учасників АТО.

   "Загалом, ми повинні зробити справжнє Новорічне свято для кожної дитини Балаклійського району. Також не залишити поза увагою і ветеранів Другої світової війни" - зазначив Степан Масельський.

В черговий раз на семінар-нараді розглядалося питання стану роботи по оформленню житлових субсидій населенням Балаклійського району. З даного питання проінформувала Тетяна Сєрова. Голова райдержадміністрації знову наголосив керівникам органів місцевого самоврядування зробити аналіз по кожній родині, яка мешкає на території відповідної ради та охопити всі сім"ї, які потребують державної допомоги – субсидії.

IMG 2323Начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Євген Мельник та військовий комісар Балаклійського райвійськкомату Олег Логвиненко підвели підсумки призовної кампанії на строкову військову службу восени 2016 та проінформували про виконання планових показників залучення на військову службу за контрактом в ІУ кварталі 2016 року.

   Зазначивши, що військовослужбовці, які вступають до лав Збройних Сил України за контрактом мають всі соціальні гарантії. Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні. Солдат на посаді стрільця, що несе службу поза зоною АТО, отримує щомісяця не менше 7 000 гривень. Залежно від посади, звання, терміну проходження служби, кваліфікації ця сума збільшується.

   Про стан передплати на районну газету "Вісті Балаклійщини" та на обласну газету "Слобідський край" на І півріччя 2017 року, проінформувала начальник відділу організаційної роботи та масових комунікацій апарату райдержадміністрації Олена Борщ.

   Проінформувала керівників органів місцевого самоврядування про порядок врегулювання конфлікту інтересів керуюча справами виконавчого апарату районної ради Оксана Морозова

   Щодо крадіжок електрообладнання та електромереж АК "Харківобленерго" проінформували Олексій Вишняков, начальник Балаклійського району електричних мереж та Роман Байбак, начальник служби ліній Куп’янського високовольтного РЕМ. Виступаючі акцентували увагу присутніх на проведенні роз’яснювальної роботи серед мешканців територіальних рад щодо відповідальності та небезпечності вчинення таких дій.

IMG 2349IMG 2358IMG 2278 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь