line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Юрія Лисенка нагороджено відзнакою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

23 листопада в Харківській облдержадміністрації пройшов урочистий прийом з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

   Вітали присутніх начальник Управління масових комунікацій облдержадміністрації Вікторія Аннопольська, перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко та представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Харківській області Євген Маслов.

  У вітальному слові начальник Управління масових комунікацій Вікторія Аннопольська зауважила, що цьогоріч найкращих радійників та телевізійників обирали за рекомендаціями   представництва Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Харківській області.

   «Зараз в цій залі знаходяться кращі фахівці регіону. Хочу подякувати вам за працю й побажати творчої наснаги, професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег. Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам! Миру всім нам!», - звернулася до медійників Вікторія Аннопольська.

  Від депутатського корпусу представників ЗМІ привітав перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко. Він відзначив значимість роботи журналістів в умовах війни з агресором.

  «Досі в районах актуальні матеріальні питання: проведення капітального ремонту, відновлення радіомереж. З іншого боку, треба усвідомлювати велику роль працівників мас-медіа в інформаційній війні. Знаю, що сьогодні ви робите все можливе, щоб український народ знав про правдиві події. Для нас важливо, аби мешканці регіону, особливо - прикордонних районів, знали правду, а не слухали інформацію агресора», - сказав Віктор Коваленко.  

  В свою чергу, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Харківській області Євген Маслов зазначив, що за останні два роки було зроблено багато.

 

   «Ви повинні це відчувати - це і закон про прозорість медіавласності, який вже діє, і квоти української мови в FM-діапазоні. Зараз є можливості створення місцевого мовлення в FM-діапазоні, - перелічив Євген Маслов. - В умовах інформаційної і просто агресії кожен повинен проявити себе, аби цю війну не програти. Я дуже вдячний всім, хто робить гарний контент, який формує наші мотивації. Якщо він буде професійним і чесним, то ми виграємо інформаційну війну».

dsc07396-5152x3864-4aacКрім цього, в ході заходу за значний особистий внесок у розвиток інформаційного простору та з нагоди професійного свята, відзначено Грамотою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення директора комунального підприємства Балаклійської районної ради "ТРК"Оріана" – Лисенка Юрія Івановича.

Балаклійська райдержадміністрація приєднується до привітань та щиро бажає творчої наснаги та професійного успіху!

 


__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь