line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Звернення голови облдержадміністрації Юлії Світличної з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

SvitluchnaШановні земляки!

 

Сьогодні – день національної пам’яті та національної жалоби. Голодомор 1932 - 33 років – це одна з найтяжчих сторінок в історії нашої держави. Але сьогодні - не тільки день суму, але й день сили. Згадка про болісні події тих років завжди надаватиме українцям сили на боротьбу, мужності та мудрості, необхідних для того, щоб відрізнити друзів від ворогів.

   За останнє століття - століття двох війн, революцій, великого голоду та років нескінченних імперських спроб знищити все українське – жодним силам так і не вдалося зламати дух нашого народу. Не вдалося стерти пам’ять поколінь, що прагнули жити на своїй землі та не підкорятися нікому.

   Сьогодні – день пам’яті чотирьох з половиною мільйонів людей, які загинули лише за те, що знали правду про свободу, волю та Україну. Голодомор став помстою за нашу свободу. Але його організаторам не вдалося досягти своєї мети – не вдалося розчавити українців, стерти з лиця землі нашу націю. І сьогодні, коли ідейні нащадки організаторів Голодомору всіма силами прагнуть поставити під питання сам факт української державності, вони мають знати, що ми не здаємося ніколи.

   Шановні земляки, прошу вас сьогодні долучитися до загальноукраїнської жалоби та о 16:00 запалити свічки в пам’ять про мільйони життів, які обірвалися в 1932-му та 33-му роках.

 

Голова обласної державної

адміністрації                                                                         Юлія Світлична

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь